چاکراها

چاکرای قاعده‌ای

چاکرای قاعده‌ای

محل تلاقی ۳ انرژی یعنی حرارت لطیف می‌باشد. حرارت خورشیدی، حرارت الکتریکی و حرارت اصطحکاکی.
سر بر آوردن قبل از موعد این انرژی باعث سوزانده شدن پرده اثیری محافظ می‌گردد و این مسئله باعث بیماری‌های اعصاب و در نهایت دیوانگی در شخص خواهد شد.

 چاکرای خاجی:

این مرکز اگر فعالیت صحیح و مناسبی نداشته باشد، باعث انرژی‌های مخربی مثل شهوت، بغض، غرور و تهاجم در فرد خواهد شد.

چاکرای انرژی خورشیدی:

این چاکرا، چاکرای فعال بوده و مرکز امیال و عواطف در فرد است و این خواسته‌ها به شکل شوق و آرزو به چاکرای قلب رسیده و اگر اختلالی در این مرکز بوجود آید، منجر به حالات عصبی، ناپایداریی هیجانی، توهم و ضایعات پوستی می‌گردد، اگر این انرژی رسیده از قلب فرصت ابراز در سطح جسمانی پیدا نکند، امکان اینکه شخص مبتلا به سرطان گردد، زیاد می‌باشد.

چاکرای قلب:

بیداری صحیح این مرکز، انرژی‌های آمده از شبکه خورشیدی را به شکل عشق و نیت خوب نشان می‌دهد و عدم تعادل در این مرکز، باعث حملات قلبی، زخم معده، هیجانات ناخوشایند، ترس، نفرت و دلخوری خواهد گردید.

چاکرای گلو:

این چاکرا مرکز خلاقیت‌ها، خصوصا خلاقیت گفتاری می‌باشد، عدم تعادل در این مرکز باعث شوک‌های عاطفی گشته و در مواقع عدم ثبات امکان دارد که فرد مبتلا به آسم، سرگیجه، کم خونی، آلرژی، اختلالات قاعدگی، خستگی و گلو درد سازد.

چاکرای سر:

مرکز آرمان‌گرایی و قدرت تخیل در فرد می‌باشد. کار صحیح این مرکز باعث استعدادهای روحی در شغل می‌شود و عدم تعادل در آن مشکلات سینوسی، نزله، تب یونجه، بی‌خوابی، ناراحتی‌های ذهنی، بدبینی، میگرن و احساس یاس و پوچی را سبب می‌شود

چاکرای تاجی:

مرکز آگاهی برتر است. باز شدن پیش از موعد این مرکز توسط مواد توهم زا، امکان دارد که فرد را با صرع، اغما و ناسازگاری‌های روحی مواجه سازد.

چاکرای طحالی:

جزو چاکرای‌های اصلی نمی‌باشد، اما چاکرای مهمی است. از طریق این مرکز نیروی حیات از خورشید گرفته می‌شود. فعالیت نامطلوب این مرکز باعث کمبود انرژی، افسردگی، خستگی، کم خونی و فقدان بشاشیت و شادابی در فرد می‌گردد.

 

برچسب ها
نمایش کل مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید
بستن