چاکراها

چاکرای قاعده‌ای

چاکرای قاعده‌ای

محل تلاقی ۳ انرژی یعنی حرارت لطیف می‌باشد. حرارت خورشیدی، حرارت الکتریکی و حرارت اصطحکاکی.
سر بر آوردن قبل از موعد این انرژی باعث سوزانده شدن پرده اثیری محافظ می‌گردد و این مسئله باعث بیماری‌های اعصاب و در نهایت دیوانگی در شخص خواهد شد.

 چاکرای خاجی:

این مرکز اگر فعالیت صحیح و مناسبی نداشته باشد، باعث انرژی‌های مخربی مثل شهوت، بغض، غرور و تهاجم در فرد خواهد شد.

چاکرای انرژی خورشیدی:

این چاکرا، چاکرای فعال بوده و مرکز امیال و عواطف در فرد است و این خواسته‌ها به شکل شوق و آرزو به چاکرای قلب رسیده و اگر اختلالی در این مرکز بوجود آید، منجر به حالات عصبی، ناپایداریی هیجانی، توهم و ضایعات پوستی می‌گردد، اگر این انرژی رسیده از قلب فرصت ابراز در سطح جسمانی پیدا نکند، امکان اینکه شخص مبتلا به سرطان گردد، زیاد می‌باشد.

چاکرای قلب:

بیداری صحیح این مرکز، انرژی‌های آمده از شبکه خورشیدی را به شکل عشق و نیت خوب نشان می‌دهد و عدم تعادل در این مرکز، باعث حملات قلبی، زخم معده، هیجانات ناخوشایند، ترس، نفرت و دلخوری خواهد گردید.

چاکرای گلو:

این چاکرا مرکز خلاقیت‌ها، خصوصا خلاقیت گفتاری می‌باشد، عدم تعادل در این مرکز باعث شوک‌های عاطفی گشته و در مواقع عدم ثبات امکان دارد که فرد مبتلا به آسم، سرگیجه، کم خونی، آلرژی، اختلالات قاعدگی، خستگی و گلو درد سازد.

چاکرای سر:

مرکز آرمان‌گرایی و قدرت تخیل در فرد می‌باشد. کار صحیح این مرکز باعث استعدادهای روحی در شغل می‌شود و عدم تعادل در آن مشکلات سینوسی، نزله، تب یونجه، بی‌خوابی، ناراحتی‌های ذهنی، بدبینی، میگرن و احساس یاس و پوچی را سبب می‌شود

چاکرای تاجی:

مرکز آگاهی برتر است. باز شدن پیش از موعد این مرکز توسط مواد توهم زا، امکان دارد که فرد را با صرع، اغما و ناسازگاری‌های روحی مواجه سازد.

چاکرای طحالی:

جزو چاکرای‌های اصلی نمی‌باشد، اما چاکرای مهمی است. از طریق این مرکز نیروی حیات از خورشید گرفته می‌شود. فعالیت نامطلوب این مرکز باعث کمبود انرژی، افسردگی، خستگی، کم خونی و فقدان بشاشیت و شادابی در فرد می‌گردد.

 

برچسب ها
نمایش کل مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید
بستن