بدون دسته

پاکسازی عاطفی

#پاکسازی عاطفی

پاکسازی این چمدان های پر #انرژی باعث #رشد و پیشرفت هر دو شریک #زندگی بصورت جداگانه می شود و نمایانگر راه بازگشت آنها به موطن خویش است ، که در واقع این راهِ بازگشت با هم است.

به عبارت دیگر ، هیچ وقت هیچ چیز آسیب زا نبوده است. وقتی مسیر به شما سخت می گرفت ، همیشه به خاطر یک هدف بالاتر بود.

اینجا جایی است که #معجزه بین جفت های روحی صورت می گیرد : یعنی هر اتفاقی که در زندگی شما به خاطر همتای تان رخ داده است یا هر کاری که شما انجام داده اید ، زیرا او چیزی را در شما تحریک کرده است که قرار بوده اتفاق بیافتد ، این روش کارامد آن بوده است ، هم برای او و هم برای شما به عنوان یک موجود مستقل.

هیچ چیز نباید متفاوت با این پیش می رفت ، حتی امور منفی بین شما و همتای تان. همانطور که گفتیم : تمام آنچه اتفاق افتاده یک #بازی #عاشقانه ی از پیش طراحی شده است.

به همین دلیل است که باید احساسات منفی گذشته را که با همتای خود احساس کرده ایم ، درد ، جدایی ، عصبانیت ، عدم درک ، کاملاً متفاوت بررسی کرد.

بله ، همه ی ما فراز و نشیب هایی داشته ایم اما #واقعیت این نیست. #حقیقت این است که ، جفت های ما برای کمک به ما در #صعود ، #پاکسازی چمدان های #کارما و #گشایش در برابر #عشق بی قید و شرط ، وارد زندگی ما شده اند.

در واقع آنچه را که احساس کرده ایم حتی اگر برای ما سخت و خشن باشد ، یک #هدیه است. اگر آنها در زندگی ما ظاهر نمی شدند و اگر اتفاقی نیفتاده بود ، ما هنوز این چمدان های احساسی را حمل می کردیم ، که ما را از صعود و بالا بردن #ارتعاش عشق دور نگه می داشت.

 

برچسب ها
نمایش کل مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید
بستن