بدون دسته

پاکسازی عاطفی

#پاکسازی عاطفی

پاکسازی این چمدان های پر #انرژی باعث #رشد و پیشرفت هر دو شریک #زندگی بصورت جداگانه می شود و نمایانگر راه بازگشت آنها به موطن خویش است ، که در واقع این راهِ بازگشت با هم است.

به عبارت دیگر ، هیچ وقت هیچ چیز آسیب زا نبوده است. وقتی مسیر به شما سخت می گرفت ، همیشه به خاطر یک هدف بالاتر بود.

اینجا جایی است که #معجزه بین جفت های روحی صورت می گیرد : یعنی هر اتفاقی که در زندگی شما به خاطر همتای تان رخ داده است یا هر کاری که شما انجام داده اید ، زیرا او چیزی را در شما تحریک کرده است که قرار بوده اتفاق بیافتد ، این روش کارامد آن بوده است ، هم برای او و هم برای شما به عنوان یک موجود مستقل.

هیچ چیز نباید متفاوت با این پیش می رفت ، حتی امور منفی بین شما و همتای تان. همانطور که گفتیم : تمام آنچه اتفاق افتاده یک #بازی #عاشقانه ی از پیش طراحی شده است.

به همین دلیل است که باید احساسات منفی گذشته را که با همتای خود احساس کرده ایم ، درد ، جدایی ، عصبانیت ، عدم درک ، کاملاً متفاوت بررسی کرد.

بله ، همه ی ما فراز و نشیب هایی داشته ایم اما #واقعیت این نیست. #حقیقت این است که ، جفت های ما برای کمک به ما در #صعود ، #پاکسازی چمدان های #کارما و #گشایش در برابر #عشق بی قید و شرط ، وارد زندگی ما شده اند.

در واقع آنچه را که احساس کرده ایم حتی اگر برای ما سخت و خشن باشد ، یک #هدیه است. اگر آنها در زندگی ما ظاهر نمی شدند و اگر اتفاقی نیفتاده بود ، ما هنوز این چمدان های احساسی را حمل می کردیم ، که ما را از صعود و بالا بردن #ارتعاش عشق دور نگه می داشت.

 

برچسب ها
نمایش کل مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید
بستن