علوم غریبه

موکل چیست

موکل چیست
موکل نه جن هست نه فرشته . موکل چیزی مابین جن و فرشته هست و جزو موجودات غیر اورگانیک محسوب میشود
خیلی از چیزها دارای موکل هستند
مثال:
شمع چهار موکل دارد _ آب* باد * آتش *خاک
شمع به این جهت دارای انرژی هست و معمولا در فضاهای معنوی و یا برای حاجت روایی روشن میشود چون موکل ها حاضر میشوند
موکل طلسم
مثال :
دعانویسی طلسمی به ما میدهد که این دعا ممکن هست دارای شش موکل ، ده موکل ، بیست موکل و یا بیشتر باشد
معمولا طلسمی کمتر از سه موکل نداریم
چون موکل ها از هر جهت وظیفه دارند که کار را به نحو احسن انجام بدهند

مثال:
برای شخصی دعای بستگی انجام داده اند و شش موکل فقط به یک دعا سنجاق کرده اند یعنی برای باز کردن این بستگی و برطرف شدنش باید حداقل شش بار دعا رو باز کرد. چون موکل ها از بالا پایین چپ ، راست، جلو و عقب مشغول به کار هستند
دعاهای رفع بستگی و باطل سحر ها باید نوشتنی ، سوزاندنی ، غسلی ، همراهی و حکاکی روی لوح فلزی و تقریبا همه نوع باشد تا اثر کند
پس شخصی که میگوید که باطل سحر گرفتم برای باطل کردن سحر و بستگی هایم پس چرا باز نشده باید توجه کند که دعانویس این دعاها را به او داده یا نه .
چون باید به راههای مختلف دعا باطل بشود که اجازه مرخصی به موکل ها داده شود
موکل ها بسیار فرمان پذیر هستند و هر فرمانی به ایشان بدهند تا پایان زندگی پای اون دعا می ایستند و هرگز از کارشون تخلف نمیکنند حال چه دعای خوب بنویسم چه دعای بد
موکل ها فقط سمعا و طاعتا هستند

 • احضار موکل :
  یکی از خطرناکترین نوع کارها احضار موکل هست.
  لطفا بی دلیل کسی به دنبال احضارات نرود که خیلی خطرناک است. خطر جانی هم برای خود شخص هم خانواده اش.
  احضارات حتما باید توسط استاد علوم غریبه انجام شود‌
  موکل ها اطلاعات دقیق به احضار کننده میدهند و اهل دروغ نیستند برعکس جن ها اکثرا دروغ میگویند.
  موکل از بعد زمان عبور میکند و میتواند به گذشته حال و اینده سفر کند
  موکل به هر زبانی آشنا باشد اصلا مهم نیست در عنصر پاک هوا و موکل ها نیرویی وجود دارد که به محض صحبت کردن موکل ..صحبتش ترجمه میشود و ما میتوانیم به زبان خودمان بشنویم
  موکل ها دارای دین هستند و خدا پرست هستند موکلان بی دین نداریم
  موکل ها بسیار به دین خود تعصب دارند و حساس به دین شان هستند
  معمولا دعانویس ها از چندین نوع موکل در نوشتن دعا استفاده میکنند
  دعا نوشتن ساعات و زمان خاص خود را دارد که در اون ساعات موکل ها حاضر میشوند
  موکل های روز خوش اخلاق تر و موکل های شب تند خوتر هستند
  موکل ها فرمانده و فرمانبر دارند
  یعنی فرمانده دستور میده و فرمانبران و سربازان اطاعت میکنند
  اگر به موکلی فرمانی داده شود بدون هیچ چون و چرایی آن کار را انجام میدهد
  موکل کاری به گریه ، ناراحتی و درد ما ندارد و فقط انجام وظیفه میکند
  پس نباید بگوییم بی دین و یا کافر هست
  موکل آموخته فرمان ببرد
  تحت امر شما و تحت آموزش شما باشد.
   احضار موکل
  یکی از خطرناکترین نوع کارها احضار موکل است، احضار موکل بسیار بسیار خطرناک است.
  موکل اهل شوخی نیست
  لطفا بی دلیل کسی دنبال احضارات نرود که خطر بالایی دارد. واصلا با طلسم گذار خود لج نکنید وکاری که انجام شده را باطل نکنید چون سنگینی ان تا دنیاست همراه شما باقی می ماند وکاری انجام شده منتظره جواب باشید و عجله نکنید چون موکلها کار را صدرصد انجام می دهند.
  شک نکن طلسم شده‌ای
  وارد اتاقش که می‌شوم نعل اسب‌های زنگ‌زده خودنمایی می‌کند، نعل‌هایی که هرکدام یک اسم بررویش حک‌شده، کتاب‌های قدیمی و نسخ خطی، برگه‌هایی که روی آن با فونت تیتر نوشته است همسریابی و بازگشت عشق تضمینی، رفع جنون، دعای محبت، بخت‌گشایی. با روی خوش بعد از سلام و احوالپرسی می‌گوید بگو ببینم چه چیزی تو را به این روز انداخته است، خودم را ورانداز می‌کنم که چه چیزی باعث شد این حرف را بزند؛ بعد از مکثی کوتاه می‌گویم یک مدت است که خواب پریشان می‌بینم و نمی‌توانم بخوابم؛ گفتم شاید طلسم شده‌ام و می‌خندم.
  آقا سید گلویش را صاف می‌کند و می‌گوید، ببین دخترم بی‌نظمی در خواب، خواب‌های بی‌معنی، گرفتگی عضلات شانه، کتف، کمر، افسردگی، سردرد بی‌دلیل، ریزش مو همه نشان سحر و جادو است.
  انگار که نتوانسته من را قانع کند تن صدایش را بالا می‌برد و می‌گوید اگر مشکل ناگهانی در زندگی‌ات افتاد یا در کارهایت گره‌دار شدی، اگر اضطراب شدید داری، اگر رابطه‌ات ناگهان سرد شده و رفتارهای عجیب داری، اگر بیماری‌های ناگهانی داری و حالت روحی و بدنی بدی داری، اگر خیانت ناگهانی دیدی شک نکن حتماً طلسم شده‌ای.
  قصه مادربزرگ!
  می‌گویم دیروز پیش یک فالگیر رفتم که فال قهوه می‌گرفت به من گفت که مشکلاتم به‌زودی حل می‌شود و حرفی از طلسم نزد، حالا شما می‌گویید برایم طلسم کرده‌اند! باید چه‌کار کنم؟
  کتابش را ورق می‌زند می‌گوید شما جوان‌ها که الآن بیشتر سراغ فال قهوه، چای، پاستور(خنده‌اش می‌گیرد) نوشابه، آب‌معدنی، پفک و چیپس این‌ها  می‌روید، قدیم‌ها این‌طور نبود، مادربزرگ من خودش با تُف بیمار شفا می‌داد، تف می‌کرد روی صورت طرف شفا می‌گرفت من هم علاقه پیدا کردم و وارد این فضا شدم.
  چهره‌ام را در هم می‌کنم و فکر می‌کنم مسخره‌ام کرده است، می‌گوید ناراحت نشو خانم من خودم دعانویسی را  از اساتید برجسته ایران که ۲۲ نفر هستند یاد گرفتم حتی پیش  ۱۸ استاد هم از پاکستان و هند دوره دیدم و مثل مادربزرگم تف نمی‌کنم من دعانویس اسلامی هستم و برای همین هم رایگان کار می‌کنم.
  با تعجب می‌پرسم مگر دعای غیر اسلامی هم داریم، با جدیت می‌گوید بله «دعای صبی» یعنی همان دعای حرام و شیطانی، این دعا را اغلب برای افرادی می‌نویسند که اهل نماز نیستند و دین را خیلی قبول ندارند برای این افراد دعانویسی اسلامی جواب نمیده من خودم این‌کاره‌ام می‌دانم دعای اسلامی به این‌ها جواب نمی‌دهد اگر کسی دعای غیر اسلامی بخواهد او را به دوستانی که مهره مار، موکل و انگشتر موکل دار؛ دارند معرفی می‌کنم.
  می‌گویم  انگشتر موکل دار یعنی چه؟ می‌گوید این‌ها برکات زیادی دارند از افزایش رزق گرفته تا بخت‌گشایی و مهر و محبت، پیشرفت در تحصیل و ورزش، ترک عادت بد و بیشتر شدن اعتمادبه‌نفس.
  انگار که متوجه نگاهم شده باشد در چشانم خیره می‌شود، می‌گوید نه خرافات نیست مطمئن باش خدا هر چیزی را با دلیل خلق کرده است.
 • موکل و توانایی های موکل :
 • موکل وکارایی موکل چیست
  دوستان درابتدا لازم است عذرخواهی کنم ازساده و روان نوشتن این پست ومطلب.این کاررا بخاطر اینکه همه ی هموطنانم چه داخل ایران وچه خارج ازایران بتوانند وقادر به خواندن ودرک کردن تمام مطالب باشند تاجایی که امکان داشته ساده نوشته ام و امیدوارم پوزش بنده را بپذیرید.
  دوستان عزیز تا بحال درمورد موکل و کارایی و توانایی های موکل ازبنده و دیگر اساتید ودرقسمت نظرات نیز سوالات زیادی پرسیده اند و میخواهند در مورد موکل و یا موکلین و کارایی هایشان بیشتر بدانند.
  دراین مورد باید عرض کنم که موکل به همان ((جن)) گفته میشود و افرادی با چله نشینی و داشتن استادان ماهر و مجرب و با رعایت و آدابی که ازطرف اساتیدشان دریافت میکنند قادر به احضارموکل میشوند و البته بعضی از افرادی هم هستند که بصورت ناخواسته و یا خدا دادی قادر به احضارموکل ودیدن موکلین و یا همان جن ها میشوند و در بعضی از افراد هم با خواست خود موکلین این اتفاق رخ میدهد یعنی خود موکلین از شخصی به نوعی خوششان بیاید و دوست داشته باشند با فرد مورد نظر ارتباط برقرارکنند و فرد قادر به دیدنشان میشود و البته بعضی از افراد هم هستند که خواسته یا ناخواسته باعث اذیت و آزارشان میشود
  که دراین مورد شخص دچار ناراحتیهای شدیدی میشود و موکلان دست به انتقام گرفتن از فرد میشوند که دراین مورد باید عرض کنم که شخص واقعا دچار ناراحتیهای بسیاری میشود که این بیماری را جن زدگی میگویند و علایم و مشخصات جن زدگی در فردی که جن زده میشود را بطور کامل در پستهای قبلی شرح داده ام.
  جن ها یا موکلین هم مانند ما انسانها دارای دین و مذهب،کافر و مسلمان هستند.
  که موکلین مسلمان از دیگر موکلین بهتر و آرامتر هستند و موکلین کافر شرورتر هستند و افرادی هم که به هر نوعی با این موکلین در ارتباط باشد باید کارهایی را انجام دهد که باعث خوشنودیشان شود و برای این ارتباط و یا برای هر خواسته ایی که از آنها داشته باشید
  مجبور به انجام کار و خواسته هایشان هستید و اگر این موکلین مسلمان باشند خواسته هایشان معقول تر از موکلین کافر است و لازم به ذکراست که عرض کنم دراین موارد ممکن است حتی خواستهایی از شما داشته باشند که شمارا به گناه و معصیت وادار کند و جز گناهان کبیره محسوب میشود،مثلا کشتن برادر یا خواهر ویا یکی از افراد خانواده و غیره…..
  موکلین هم مانند ما دارای حیات وممات هستند. آنها هم جنس نر و ماده دارند و ازدواج میکنند و قادربه بچه دارشدن هستند و حتی مانند ما احتیاج به خوراک و تغذیه دارند ولی تغدیه و غذای جن ها مثل ما انسانها نیست .
  غذای جن ها چیست  و جن ها چه چیزی میخورند . و آنها از بو کشیدن تغذیه میکنند و با بوی غذا و بخورات خوش تغذیه میکنند و به همین دلیل است که برای نوشتن و تهیه کردن هرنوع دعا از یک نوع بخورات استفاده میشود و هرموکل و دعایی بخور خاص خودش را دارد و بخورات خوش باعث خوشنودی موکلین میشود.
  و حتی برای چله نشستن و دعانویسی و سفره گرفتن و انجام تمامی موارد علوم غریبه نیاز به سوزاندن بخورات دارد که بنابر هرکار و موردی بخور مربوط به خودش را استفاده میکنند.
  جن ها و یا همان موکلین هم ممکن است عاشق انسانها شوند و یا بخاطر اینکه دوست داشتن و یا هرمورد دیگری حاضر به ارتباط برقرار کردن باانسانی شوند که البته این ارتباط به راحتی و سادگی نیست و آداب و شرایط خاص خودش را دارد که باید کاملا رعایت شود.
  و این ارتباط برعکس هم میشود اتفاق بیفتد و همان گونه که شرح دادم ممکن است انجام دادن کارخواسته یا ناخواسته از طرف انسانها باعث ایجاد دشمنی و اذیت وآزار ازطرف جن ها شوند.
  جن ها از عنصر آتش آفریده شده اند و انسانها از عنصر خاک.
  جن ها و یا موکلین موجوداتی هستند که قبل ازما انسانها آفریده شده اند و اکنون هم زندگی میکنند و مانند ما انسانها به بهشت وجهنم میروند.
  جن ها قبل از پیغمبراسلام تا حدودی از آینده و عالم غیب با اطلاع و باخبر بودند تا زمان پیغمبراسلام که درهای آسمان بر آنها بسته شد و آنها هم دیگر قادر به فهمیدن عالم غیب و آینده نشدند. ولی در گذشته جن ها یا همان موکلین قادر به بالا رفتن تا آسمان هفتم بودند و از عالم غیب و آینده بااطلاع میشدند.
  ولی همان که گفتم با رسالت پیغمبر اسلام این توانایی از جن ها گرفته شد.ولی جن ها به خاطر طول عمر زیاد و طولانی که دارند وتعداد زیادشان که در همه جا هستند و زندگی میکنند میتوانند از گذشته ما انسانها باخبر و بااطلاع شوند و علت مشکلاتی که در گذشته برای ما اتفاق افتاده است را با بررسی کردن واحضار فهمید. طول عمر جن ها در حدود ۸۰۰الی ۱۰۰۰سال میشود و قادر به زندگی هستند.
  دراینجا لازم است این مطلب را بازهم مجدد بیان کنم که دوستان بدانند دعانوشتن نیاز به داشتن اذن واجازه از طرف استادی دارد که دوره کامل علوم غریبه را در محضرشان تعلیم دیده باشند و زمانی که تمام آداب و موارد دعانویسی را که تعلیم دیده باشید.
  و بنابر صلاح وخواست استادتان این اذن واجازه دعانوشتن را میتوانید دریافت کنید و خودتان با رعایت تمام مواردی که از استادتان آموخته اید شروع به دعانویسی کنید. و اکنون متاسفانه در خیلی ازاین وبلاگها و سایتها میبینم و میشنوم که بعضی از افراد با گرفتن مبالغی اذن واجازه دعانوشتن یک دعا در یک روز و یک ساعت بخصوص صادر میکنند که این کار کاملا غلط و اشتباه میباشد. دوستان عزیزم بارها در مورد اذن واجازه دعانوشتن و غیره…. بحث و مطالب زیادی نوشته ام و در موردش زیاد توضیح داده ام که برای دعانویسی نیازبه رعایت چه مواردی است و اینگونه نیست که هرکسی درهرکجا وباهر مداد و قلمی و هر وقت که شد ودر هر روز و ساعت و ……بتوانند دعابنویسند. و مطمئن باشید کسانی که به این راحتی اذن واجازه دعانوشتن میدهند اصلا خودشان هم اجازه ی دعانویسی ندارند و چه بسا اکثرشان هم اصلا دوره ی علوم غریبه ندیده باشند .
  ویا اصلا سواد خواندن و نوشتن زیادی هم نداشته باشند. اکثرا هم باب شده باگرفتن مبالغ زیادی اذن واجازه دعانوشتن را با یکی از این دعاها که در وبلاگها و سایتها هست را برای شماها ارسال میکنند و میگویند در فلان روز و ساعت اذن به شما دادم که بنویسید واین چه دعانویسی است که خودش قادربه نوشتن دعا نیست را نمیدانم.
  ولی بدانید که اگر بدون اجازه و رعایت وآداب خاص دعابنویسید دچار مشکلات و گرفتاریهای بسیاری میشوید و یکی از دلایل اینکه این افراد خودشان دعای مورد نظر را نمینویسند همین است.
  و متاسفانه اکثر افرادی که میخواهند برای مشکلاتشان سرکتاب بازکنند به دام این افراد می افتند و برای بخت گشایی و یا گشایش بخت و رسیدن به مطلوب و ازدواج کردن ورفتن به خانه بخت و باطل کردن سحر و جادو به این افراد مراجعه میکنند.
  دوستان برای سرکتاب بازکردن وبررسی و تشخیص علت مشکلتان به استادانی مراجعه کنید که میشناسید و یا از دوستان بحث کارشان را شنیده اید و مشکل بخت گشایی و باطل کردن سحر و جادو یا گشایش بخت و بسته شدن بخت وروزی و یا دعابرای بازشدن بخت خودرا از این افراد تهیه کنید و مشکل خودرا به این افراد بسپارید.
برچسب ها
نمایش کل مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید
بستن