علوم غریبه

مهره مار چیست؟

مهره مار چیست؟
مهره مار در اولین برخورد شاید مساله‌ای خرافاتی بنماید، ولی علم نوین متافیزیک که از جمله علوم پیشرفته و جدید بشر است و واقعیات پنهان بسیاری از موضوعات را کشف و اثبات می‌نماند و علم سنگ درمانی یکی از شاخه‌های بسیار جزیی آن است که امروزه توانسته است بسیاری از مشکلات حاد بشر را حل کند در خصوص مهره مار متافیزیک اینگونه اظهار نظر می کند:
هر شیء در جهان هستی به واسطه جوهره ساختاری خود نیرویی مغناطیسی دارد و برآیند این انرژی‌های نهفته منتشر شده از اجسام و اشیاء بصورت بسیار موثر و قابل مشاهده نظمی را در جهان هستی پدید می‌آورند که در قرآن هم از آن یاد شده که در آیاتی به نگاه داشته شدن ستارگان و زمین در آسمان‌ها با ستون‌های نامریی به اذن خداوند قادر متعال یادشده است.

مار‌های نر و ماده به دلیل وضعیت خاص آناتومیک خود از شرایط متفاوتی برخوردارند تا انگیزش برای آمیزش را پیدا کنند و بر آن وضعیت فائق آیند؛ و با این عمل ادامه بقاء یابند. خداوند متعال متابولیسم بدن مار را به گونه‌ای آفریده است که در طول سال یک ترشح استخوانی از جنس شاخ بر روی سر خود همانند پینه ترشح می‌نماید که دارای بیشترین بار مغناظیسی نسبت به سایر اجسام و اشیاء است و بصورت تک قطبی است که آن را بنام مهره مار می‌شناسیم.

خواص مهره مار
مهره مار در مار‌های نر بار مثبت و در مار‌های ماده حامل بار انرژی منفی هستند که مانند آهنربایی متابولیک دو جفت را بسوی هم جذب نموده و مقاربت برای ادامه نسل را باعث میگردد. اندازه این مهره‌ها حدودا به قدر ۲ عدد لپه معمولی است.

بعد از عمل جفت گیری این مهره‌ها از سر مار جدا شده و بر زمین می‌افتد اگر فردی بتواند این مهره‌ها را که متعلق به دو مار جفت گیری کننده را از آن خود نموده و ۴۰ روز با خود داشته باشد مغناطیس طبیعی بدن با مغناطیس مهره مار هماهنگ شده و تقویت میشود و فرد دارنده بواسطه آن میدانی به مراتب وسیع‌تر و قویتر نسبت به فرد عادی فاقد مهره مار حول خود ساتع می‌نماید که آثار بی شماری را برای آن ناشی می گردد.
۱. بار مغناطیسی یاد شده اعصاب را به طرزی ریلکس و آرام می‌نماید و استرس‌های آگاهانه و استرس‌های ناخودآگاه را می‌زداید که دارنده تاکنون آن را تجربه نکرده است. این آرامش ضمن ایجاد اعتماد بنفس و آثار دیگرش بر فرد به افراد مرتبط با ایشان هم سرایت می‌کند و در این حالت است که افراد هر چه مغرض‌تر و هر چه عصبانی‌تر باشند باز به محض ملاقات حضوری با دارنده مهره مار در اثر آرامش ایجاد شده مثل موم رام می‌شوند و، چون این حالت را مدام در حضور شما احساس می‌کنند شیفته شما می‌شوند و مدام دوست دارند در حضور شما باشند و از آرامش نایاب شما بهره‌مند گردند.
۲. به دلیل خاصیت فوق العاده مغناطیسی در مقابل بسیاری از بیماری‌ها مصون خواهید بود تاثیر بسیار بالای آن در تسکین درد‌ها هم برای استفاده کننده و هم مخاطبانی که در کنار شما هستند و نیز اثر قاطع آن بر از بین بردن جوش‌های صورت و زیباتر کردن چهره به اثبات رسیده است.

۳. خاصیت مغناطیسی آن در از بین بردن آثار سوء گوشی‌های تلفن همراه (موبایل) و دکل‌های مخابراتی و تلوزیونی و نیز کابل‌های فشارقوی و لوازم خانگی و تمامی مواردی از این دست دیگر از خصوصیت‌های منحصر به فرد مهره مار است.
تجار و سیاست مداران و چهره‌های کاریزماتیک در سطوح بالا در کشور‌های خاورمیانه خصوصا شیوخ و بزرگان عرب مهره مار را به عنوان رازی سر به مهر با خود دارند، اما فناوری اطلاعات و اینترنت شرایطی را فراهم نموده است تا هیچ کالایی سری و مختص افراد خاص باقی نماند. در برخی مناطق همچون آذربایجان افرادی محلی وجود دارند که نسل اندر نسل به تهیه مهره مار می‌پردازند.

مهره مار چگونه به دست می‌آید؟
مهره مار به دست مارگیران و حادثه جویان بسیار حرفه‌ای و از جان گذشته‌ای که روز‌ها و شب‌ها را در کوه‌ها و دشت‌ها سپری می‌نمایند به دست می‌آید. این مارگیران در مواقع مناسب و پس از جفت گیری مار موفق به بدست آوردن مهره مار می‌شوند.
مار‌ها پس از جفت گیری در یک مکان خاص و در طبیعت آزاد و در صورتی که به دور از چشم همگان باشد پس از اتمام جفت گیری قطعه‌ای استخوانی را در محل جفت گیری رها می‌سازند که به آن مهره مار یا محبت مار می‌گویند. این قطعه استخوانی از نیروی بسیار قوی مغناطیس حیوانی برخوردار بوده و دارنده آن دارای محبوبیت و مقبولیت بسیار می‌گردد. قطعات دیگر نیز در زمان‌های مناسب دیگر و پس از کشتن مار‌ها به دست می‌آید.
بطور کلی خواص اصلی نیروی فوق العاده مار در مهره مار نهفته است و به همین دلیل گاهی تنها دو عدد مهره مار به انضمام نیش مار به فروش می‌رسد. دو عدد دندان مار نیز خواص بسیار نیرومندی در ایجاد شانس و طالع نیکو داشته و دارنده آن‌ها از شانس و بخت بسیار خوبی برخوردار می‌شود.

آزمایش اصالت مهره‌های مار
چگونه بدانیم مهره مار اصل است یا خیر؟ برای این که شما از قابلیت‌های جادویی این مهره‌ها باخبر شوید باید بدانید که آزمایش اصالت مهره‌های مار به صورت زیر انجام می‌گردد:
۱. به همراه مهره مار نیش مار و دندان مار را برای رفع شبهات احتمالی بررسی کنید.

۲. اگر دو عدد مهره مار اصل را در ظرفی حاوی سرکه خالص انگور (تاکید میکنیم سرکه کاملا خاص انگور) قرار دهید (حتما به سمت کف صاف مهره مار در ظرف قرار دهید تا حرکت و رقص مهره مار ممکن شود) خواهید دید که این دو مهره مار پس از مدتی حرکت نموده به همدیگر نزدیک شده و به هم می‌چسبند! زمان حرکت کردن و به هم چسبیدن آن‌ها ممکن از از چند دقیقه تا چند ساعت متغیر باشد و این هم به دلیل شرایط فیزیکی و روحی مار‌ها در زمان جفت گیری می‌باشد. البته گفته شده است پس از انجام این آزمایش مهره‌های مار خاصیت جادویی خود را کمی از دست می‌دهند (معروف به قهر مهره مار)، اما خاصیت اصالت آن تا ابد باقی می‌ماند به طوری که اگر هزاران بار هم این تست را با فواصل زمانی انجام دهید باز این صحنه زیبا را خواهید دید.

صحت نیرو مهره مار در منابع دینی
اموری مانند مهره مار و تاثیر آن در جذب محبت و توجه افراد به خود و خرافاتی از این قبیل، در هیچ منبع دینی معتبر ذکر نشده، در نتیجه توجه به آن نامعقول است.
البته امروزه بسیاری از فروشگاه‌های اینترنتی با داستان سرایی‌های عجیب و بیان امور علمی و متافیزیکی و مغناطیسی تلاش می‌کنند تاثیرات این قبیل اشیا را علمی و مطابق با واقعیت جلوه دهند، اما در جمع بندی این نظریات برای هر انسان عاقلی روشن می‌شود که این امور تنها ادعا‌هایی بی اساس و غیر قابل اثبات هستند. اعتماد به آن‌ها نشانه دوری از عقل و دانش و معرفت دینی است.
در هر حال سر تا پای این مباحث پر است از ادعا‌هایی ثابت نشده و البته غیر قابل اثبات. با توجه به وسعت تلاش برای دریافت رقم‌های بسیار بالا در مورد تهیه مهره مار، اصل و استفاده ار تعابیر عامه پسند و اشاره به تاثیرات عجیب و غریب این اشیای ناشناخته برای زندگی بشر می‌توان به واهی بودن این ادعا‌ها پی برد، به خصوص که غالب متصدیان این گونه امور، از ابتدایی‌ترین مزایا و تاثیرات مورد ادعای مهره‌ها بی بهره اند.
اگر مهره‌ها برای خوش بختی و محبوبیت و ثروتمند شدن فردی تاثیر داشت، لااقل در خود این افراد سازنده و فروشنده این گونه امور باید نشانی از تاثیرات دیده می‌شد.

کارایی مهره مار
همانطوری که در مطالب بالاتر به موضوع مهره مار چیست اشاره شد با در نظر گرفتن خاصیتهای مهره مار میتوان به این نتیجه رسید که کارایی اصلی مهره مار خاصیت جذب آن می باشد که با استدلال به این امر میتوان نتیجه گرفت که مهره مار میتواند با جذب انرژی های مثبتی که در اطراف وجود دارند باعث جذب آنها به سمت خود شده و این انرژی ها را به شخص استفاده کننده از مهره مار را انتقال دهد.با استناد به حرفهای برخی از فروشندگان در این زمین قدرت مهره مار اصل برای حل برخی از مشکلات غیر قابل انکار است.

تشخیص مهره مار اصل
تشخیص مهره مار کا بسیار دشواریرطزر نیست با کمی دقت در شکل ظاهری کاملا میتوان مهره مار اصل را تقلبی تشخیص دهید. همانطوری که مارها دارای انواع گونه های مختلفی می باشند طبیعتا مهره آنها نیز باهم تفاوت دارند. درحالت کلی مهره مار را میتوان به دو دسته هندی و ایرانی تقسیم کرد،که مهره مار هندی سایز بزرگ بوده و مهره مار ایرانی اندازه کوچکتری نسبت به نوع هندی خود دارد، ناگفته نماند که این تفاوت اندازه در سایز در ارسال انرژی به فرد هم کاملا متفاوت می باشد و نوع هندی انرژی بیشتری با قدرت فوق العاده انتقال می دهد.

هنگام خرید مهره مار به چه نکاتی دقت کنیم؟
یکی از مهم ترین نکاتی که خریدار مهره مار را تهدید میکند عدم وجود اطلاعات کافی در مورد مهره مار است. برخی از خریداران به دلیل اینکه تاکنون مهره مار را ندیده اند ممکن است هر کالایی را به عنوان مهره مار با هر قیمتی خریداری کنند. دومین مورد اساسی برای تهیه مهره مار جفت بودن مهره ها از یک جفت مار نر و ماره است که تاثیر به سزایی بر میزان اثرات اعجاب انگیز مهره مار دارد. دقت کنید بعضی از فروشگاه ها مخصوصا آنهایی که مهره مار را از داخل تهیه میکنند (در صورتی که واقعا مهره مار بفروشند) هیچ دقتی بر جفت بودن مهره های مار ندارند.

اندازه مهره مار مونث تقریبا دو برابر لپه و مهره مار مذکر سه برابر سایز یک لپه است (در برخی موارد ممکن است جفت مهره مار تقریبا یک اندازه باشند و یا مهره مونث بزرگتر از مذکر باشد)، مهره مارهای که رنگ روشن تری دارد دارای ارزش بیشتری می باشند (مهره ماری که تقریبا سیاه شده باشد قدیمی تر است که دارای بار فرامغناطیسی کمتری بوده و قابل استفاده نیست).

البته برخی نیز بر این اعتقاد هستند که:
مهره مار یک نوع صدف دریایی است که چون شباهت زیادی به استخوان های بدن ماردارد، از زمان های قدیم تا کنون، مهره مار لقب گرفته است.

انواع مهره مار :
در کل سه نوع مهره مار وجود دارد
) ۱ آبزی : به راحتی می توان گفت ۹۹درصد مهره مارهایی که در اینترنت به فروش می رسد از نوع اول می باشند که از استخرهای بزرگ پرورش مار جمع آوری می شود که قیمت آن ها بین یک هزار تا سه هزار تومان متغیر می باشد و اغلب به نام مهره مار هندی به فروش میرسند که عملا هیچ قدرت و کارایی ندارند زیرا قدرتمهره مار بر این است که هر ۲مهره از همان ۲ ماری افتاده باشد که جفت گیری کرده اند دلیل دیگر هم آبزی بودن نوع مار است که مهره مار آبزی اثری ندارد.
) ۲اصل هندی(مار افعی و شاه کبری) :مهره مار هندی اصل از نظر سایز تقریبا هفت الی ده برابر درشت تر از مهره مار آبزی می باشد و فقط در هندوستان موجود است که توسط مار گیران حرفه ای جمع آوری می شود . جنس مهره مار اصل هندی از استخوان می باشد ولی وزن و چگالی آن بیشتر از استخوان معمولی است . هر دو مهره مار هندی دقیقا از دو مار نر و ماده ای که با هم جفت گیری کرده اند به دست می آید . و چیزی که مهتر می باشد دعا و ذکر مخصوص این مهره ها است ! این دعا تحت شرایط مخصوص توسط یک مرتاض هندی که در مورد مهره مار تخصص دارد در ساعات اولیه پس از جفت گیری بر روی آن چندین بار خوانده می شود.
) ۳ اصل هندی شبرنگ ( مار شاه کبری ) :کارایی مهره مار شبرنگ همانند نوع دوم (مهره مار هندی اصل) می باشد با این تفاوت که ظاهر آن زیبا تر می باشد و در بعضی موارد خاص قدرت بیشتری نسبت به نوع دوم دارد.

#مهره_مار#خواص_مهره_مار#مهره_مار_چیست؟

برچسب ها
نمایش کل مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید
بستن