مدیتیشن

مراقبه جهانی

مراقبه جهانی

مدیتیشن خط زمانی صعود/پایان ویروس کرونا، ۴ و ۵ آوریل ۲۰۲۰
زمان مدیتیشن به وقت تهران
یکشنبه ۱۷ فروردین ۹۹
۵ اپریل
ساعت ۷:۱۵ صبح

دوباره وقت اقدام فرا رسیده است. وقت آنکه سرنوشت جهانمان را به دست خود بگیریم. ما از فرصتی که طی آرایش استرولوژیک عظیم کانجانکشن مشتری و پلوتو در ۴ و ۵ آوریل ایجاد می شود استفاده می کنیم تا یک پرتال بیافرینیم که از طریق آن خط زمانی مطلوب صعود را برای سیاره تحکیم و تقویت کنیم. این فعالسازی یک آزمون برای جمعیت سطح زمین است تا مشخص شود آیا قادر هستند وحدت را متجلی کنند یا خیر.
تحقیقات علمی تأثیرات مثبت مدیتیشن ها و فعالسازیهای جمعی بر جوامع را ثابت کرده اند، بنابراین هر یک از شما که در این فعالسازی شرکت کند در حقیقت عصر آکواریوس را به ما نزدیک تر کرده است.
این فعالسازی به نیروهای نور کمک خواهد کرد تا انرژی نور را به سطح سیاره لنگر کنند تا ویروس کرونا را پاکسازی، و همینطور همه ترس و وحشتی که این شیوع بیماری تولید کرده است را حذف کنند.
تعداد افرادی که در این فعالسازی شرکت می کنند تنها عامل بسیار تأثیر گذاری است که برای تسریع این فرایند در دست جمعیت انسانهاست.

♡می توانیم به جرم بحرانی ۱۴۴ هزار نفر دست بیابیم! این امر یک واکنش زنجیره ای درمانی و شفای عظیم در میدان انرژی سراسر زمین ایجاد خواهد کرد. ♡

ما این مدیتیشن را درست در لحظه کانجانکشن مشتری و پلوتو در ۴ یا ۵ آوریل انجام خواهیم داد، یعنی در نخستین لحظه ای که یک انرژی واقعا قدرتمند عصر آکواریوس به سطح سیاره می رسد.

روش مدیتیشن خط زمانی صعود ۴ یا ۵ آوریل:

۱. از روش خود برای رسیدن به حالت آرام آگاهی استفاده کنید.

۲. قصد خود را برای استفاده از این مدیتیشن جهت رساندن سیاره به خط زمانی صعود مطلوب، و همینطور پاکسازی و حذف کامل ویروس کرونا، اعلام کنید.

۳. یک ستون نور سفید درخشان را تصور کنید که از خورشید مرکز کیهان ساطع می شود، و به همه خورشیدهای مرکزی همه کهکشان های گیتی وارد می شود.

سپس تصور کنید که این نور وارد خورشید مرکزی کهکشان ما می شود، در سراسر کهکشان ما منتشر می شود و به منظومه خورشیدی ما وارد می شود، از همه موجودات نوری گذر می کند و سپس از همه موجودات روی زمین و همینطور بدن شما عبور می کند و به مرکز زمین می رسد.

۴. تصور کنید که این نور تمام بقایای ویروس کرونا روی زمین را پاکسازی می کند، و همه مناطق درگیر کرونا روی زمین را ضدعفونی می سازد، همه بیماران را شفا می دهد، و تمام وحشت برخاسته از این بیماری را از میان می برد و ثبات را بر می گرداند.

۵. تصور کنید روند رویدادهای سیاره زمین به مثبت ترین خط زمانی ممکن تغییر جهت می دهد، و از تمام بیماری ها و اپیدمی ها، جنگ ها، و سلطه جهانی فاصله می گیرد. تصور کنید که نورهای سفید، صورتی، آبی و طلایی همه نابرابری ها را ترمیم می کنند، فقر را می‌ زدایند و برای انسانها فراوانی به ارمغان می آورند. تصور کنید که یک چرخه عظیم کیهانی عصر آکواریوس آغاز می شود، و نور خالص، عشق و خوشبختی برای تمام ساکنان زمین به ارمغان می آورد.

زمان توصیه شده برای این مدیتیشن ۲۰ دقیقه است

برچسب ها
نمایش کل مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید
بستن