علوم متافیزیکی

قانون جذب عشق

قانون جذب عشق یعنی چطور از قانون جذب برای جذب افراد استفاده کنیم .

تا به حال پیش آمده که چیزی را قلبا و با تمام وجود بخواهید، اما با وجود تلاش فراوان در رسیدن به آن ناکام بمانید؟ بهترین راه رسیدن به آرزوهای شخصی چیست؟ شاید شما هم درمورد “قانون جذب” برای رسیدن به آرزوها و رویاهای فردی، مانند شغل، درآمد یا همسر ایده‌آل شنیده باشید.

قانونی که تحت عنوان “ قانون راز ” نیز شناخته می‌شود و به گفته بسیاری از نظریه‌پردازان و رواشناسان انگیزشی، تاثیرات زیادی برای رسیدن شخص به هدف‌هایش دارد. البته بسیاری از روانشناسان هم اعتقاد دارند که قانونی به نام قانون جذب وجود ندارد. ما در مقاله ای جداکانه به سوال آیا قانون جذب واقعیت دارد  پاسخ داده ایم.

به هر حال جهت آشنایی شما با قانون جذب عشق در این مقاله، قانون جذب عشق را از دید طرفداران آن برای شما توضیح می‌دهیم.

یکی از موثرترین تکنیک‌های قانون جذب برای جذب عشق، آهنربای عشق است. آهنربای عشق به شما کمک می‌کند تا خیلی سریع قانون جذب را برای برگرداندن عشق تحت اختیار خود درآورید و نیمۀ گمشدۀ خود را بدون احساس جداافتادگی و عجیب بودن به رابطه گرم برگردانید و یا اصلا پیدایش کنید.
این کار معجزه می‌کند و در قلب شما جایی برای شخص جدید باز می‌شود. یا به زبان ساده، ارتعاش شما با جنس مخالف بیشتر تنظیم و همسو می‌شوید.
بله، گام‌هایی عملی ساده ای وجود دارد که می‌تواند شانس شما را برای جذب عشق در سریع‌ترین زمان ممکن بالا ببرد. در این‌جا به بررسی هفت گام اصلی قانون جذب عشق  می‌پردازیم:

نیمۀ گمشدۀ خویش را توصیف کنید :

به همان صورتی که مثلاً در قانون جذب ثروت پولدار بودن را تجسم می‌کنید، یک شریک زندگی برای خویش مجسم نمایید. اگر ذهن خلاقی دارید و می توانید او را با تمام جزییات تجسم کنید که عالی است.

 اگر قدرت تجسم ندارید، نیازی نیست که به جزییات خیلی ریز بپردازید. در واقع من دیدم دوستانی اصل موضوع (هدف از تصویر سازی خلاقانه جزییات ایجاد توجه و تمرکز قوی تر است) را فراموش می کنند و غرق در لیست سفارش بسیار طولانی خود می شوند.

پس اگر می بینید تمرکز روی جزییات تمام وقت شما را می گیرید و یا نمی توانید و یا کار تکراری شده جزییات را رها کنید، زیرا ممکن است در لیستی طولانی که بی‌شباهت به لیست خرید نیست، گم شوید.

بیایید صادق باشیم، هیچکس بی‌نقص نیست. هدف شما این نیست فردی را جذب کنید که روی کاغذ کامل است، بلکه می‌خواهید عشق را جذب نمایید. بهترین را بخواهید اما روی جزییات گیر نکنید.

پس زیاد سختگیر نباشید و بر روی سوالاتی مثل این‌ها تمرکز کنید:

  • چه چیزی در مورد او جذاب است؟
  • بودن با او چه حسی دارد؟
  • با یکدیگر چطور رفتار می‌کنید؟

در یک کلام بیشتر با او زندگی کنید، تا اینکه او را یک مدل لباس بخواهید؟

برای قانون جذب عشق اعتماد به‌ نفس بالایی داشته باشید :

زمانی که تمرین قبلی را انجام می‌دهید باور فوق‌العاده قوی در شما شکل می‌گیرد که شما عالی‌ترین فردی هستید که می‌شناسید و باعث می‌شود که دیگر نگران حرف بقیه نباشید، برایتان مهم نباشد که دیگران شما را دوست دارند یا خیر، چرا که در مرحله نخست باید شما خودتان را دوست داشته باشید و به خودتان عشق بورزید تا بتوانید عشق را جذب کنید.

راز قانون جذب  روابط :

زندگی همه چیز را به شما عرضه می‌کند تا بتوانید آنچه دوست دارید را برگزینید، و بخشی از موهبت زندگی این است که همه جور آدمی را دور و برتان قرار داده، بنابراین می‌توانید در آن آدم‌ها آنچه دوست دارید را انتخاب کنید و از آنچه دوست ندارید روی برگردانید. قرار نیست برای خصوصیاتی که در شخصی نمی‌پسندید، در خودتان عشق ایجاد کنید، بلکه کافی است بدون نشان دادن احساس خاصی از آن روی برگردانید.

حالا راز قانون جذب عشق اینجاست. شما می ‌توانید هر چه دوست دارید و می‌ خواهید را به خود بچسبانید. فقط کافیست آنچه دوست دارید را در سایر افراد جستجو کنید و از ته قلب به آن ‌ها پاسخ مثبت بدهید!

در پایان میخواهیم تاثیر قانون جذب را برای برگرداندن فرد مورد علاقه یا یک فرد مشخص بررسی کنیم. آیا میتوانیم با قانون جذب به فرد خاصی برسیم یا معشوق رفته را برگردانیم؟
به لحاظ نظری ممکن است. اما فکر کردن مداوم به یک فرد مشخص معمولاً به این معنا است که ذهنیت بسته و اسیری دارید و بنابراین بعید است که قانون جذب در چنین شرایطی شما را به نتیجه دلخواه برساند.

شما می توانید در مقاله روش های موثر قانون جذب بیشتر در این رابطه بخوانید.

 

 

برچسب ها
نمایش کل مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید
بستن