علوم متافیزیکی

قانون جذب افراد

قانون جذب افراد به ما می گوید افرادی هستند که همانند مغناطیس دیگران را به سمت خود جذب می کنند و همه اطرافیانشان آرزو دارند یا مثل آن ها باشند یا مورد تایید آن ها و او را شخصیتی دارای کاریزما می دانند. نکته جالب این جاست که این همه جذابیت هیچ ارتباطی به ظاهر آن ها ندارد .شما باید قبل از هر چیز از قانون جذب آگاه باشید ، سپس مطالب زیر را درباه قانون جذب افراد بخوانید.

قانون جذب افراد هم ارتعاش :

اگر به دوستان و اطرافیان خود دقت داشته باشید متوجه خواهید شد که:
خصوصیات و رفتار های آنها خیلی شبیه رفتارهای خودمان است، یا خیلی شبیه به فرکانس ها و افکار ماست.
مثلا شخصی که دائم در مورد افراد دروغگو صحبت میکند، به دروغ توجه میکند افراد دروغگو را به سمت خود جذب میکند
یا شخصی که می گوید دروغ خوب نیست: اما خودش دروغ می گوید افراد این چنین را به سمت خود می کشد
یا مثال دیگری بزنیم: فردی که از تنبلی خوشش نمی آید، و در این مورد توجه می کند، در مورد افراد تبنل صجبت می کند، آن را نفی می کند
یا به هر شکلی فرکانس و توجه خودش را روی این موضوع قرار می دهد افراد تنبل را به سمت خود جذب میکند

پس اینطور میتوان برداشت کرد که ما ناخودآگاه افرادی را به سمت خود جذب میکنیم که شبیه رفتارهای مارا دارند.

قانون جذب افراد خاص :

شما می‌توانید فرد مورد علاقه‌تان را به زندگی‌تان جذب کنید، اما یک فرد خاص را خیر! فقط کافی است یک برگه کاغذ بردارید و دایره‌ای روی آن رسم کنید؛ و داخل آن دایره بنویسید: «همسر من» سپس خطوطی منشعب از آن را رسم کنید.شما با قانون جذب عشق می توانید روابط رویایی و باورنکردنی ایجاد کنید.

قانون جذب همسر :

به فرد مورد علاقه‌تان بیاندیشید و به این فکر کنید که دوست دارید او چه خصوصیات و ویژگی‌هایی داشته باشد؟ یا اگر فرد خاصی را دوست دارید، به خصوصیاتی که در او وجود دارد و شما آن‌ها را می‌پسندید فکر کنید و در مقابل هر یک از این خطوط، این خصوصیات را بنویسید. مثلا ممکن است بنویسید که دوست دارید همسرتان خوش اخلاق باشد، شاد باشد، آزاد باشد، ظاهر خوبی داشته باشد، سلامت باشد، استقلال مالی داشته باشد یا هر خصوصیت دیگری.

این کار ممکن است برای خیلی‌ها احمقانه به نظر برسد؛ اما اگر مکانیزم قانون جذب را درک کرده باشید و بدانید که همه ما تجلی یک قدرت یکسان هستیم، پس می‌دانید که این قدرت تنها توسط یک قانون هدایت می‌شود و ارتعاش، بخش اصلی این قانون است.

چطور افراد هم ارتعاش خودمان را جذب کنیم ؟

شما تنها چیزهایی را می‌توانید جذب کنید، که با شما هم ارتعاش هستند. اما هر شخص فرکانس خاص خودش رو هم دارد و شما نمیتوانید در زندگی و فرکانسهای کسی دخالت کنید.
موضوع این است که شما باید ویژگی‌هایی که میخواهید در فرد موردعلاقه ‌تان وجود داشته باشد را درخواست کنید. با خودتان بگویید من یه فردی را میخواهم که به من عشق بورزد، به افکارم احترام بگذارد، در مسیر افکار من باشد، آرام باشد و …
همیشه با عزت نفس و احساس لیاقت در مورد خواسته‌های خود صحبت کنید و توجه تان رو صرف آرامش درون تان و رسیدن به خواسته‌هایتان بگذارید تا با تغییر کانون توجه نتایج به شکل دلخواه شما رقم بخورد. آن زمان  همه دوست دارند با شما ارتباط برقرار کنند. و اگر در این مسیر ثبات فرکانسی داشته باشید طبق قانون جذب بدون تغییر جهان هستی، چندین و چند نفر با ویژگی‌های دلخواه شما به سمت شما هدایت میشوند که با شما هم‌فرکانس نیز خواهند بود.

شما می توانید در مقاله روش های موثر قانون جذب بیشتر در این رابطه بخوانید.ما در مقاله ای جداکانه به سوال آیا قانون جذب واقعیت دارد  پاسخ داده ایم.

برچسب ها
نمایش کل مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید
بستن