فنگ شویی

فنگ شویی عشق

فنگ شویی عشق در این مقاله به تفصیل بیان شده است.موارد فنگ شویی عشق را در زیر ببینید:

فنگ شویی عشق با روشنایی شمع :

با نیت قلبی خود، شمع های صورتی، قرمز و یا سفید روشن کنید.بهترین کار این است که در یک زمان، دو شمع روشن کنید چون ما با روابط کار می کنیم و رابطه ها هم اغلب بین دو نفر رخ می دهند.

فنگ شویی عشق با سنگ رز کوارتز :

سنگ رز کوارتز را در اتاق خواب خود و یا در گوشه ی روابط تان قرار دهید ، گوشه ی روابط شما در دورترین زاویه ی سمت راست مکان شما قرار دارد. سنگ رز کوارتز حاوی عشق خالص است و در فرکانس های بالایی به ارتعاش می پردازد.

بهترین کار این است که ۲ رز کوارتز را به جای یکی استفاده کنید چون، ما در حال صحبت در مورد یک زوج هستیم و شما هم شریک زندگی یکدیگر می باشید.شما می توانید در مقاله خواص جذب انرژی سنگ ها در این مورد بیشتر بخوانید.

 

فضایی از اتاق خوابتان را به شریک زندگی تان اختصاص دهید:

و مطمئن شوید که دست کم یک کمد اختصاصی برای او در خانه وجود داشته باشد تا احساس دنج بودن کند.

فنگ شویی عشق با جفت کردن اشیا :

اگر امکان دارد، اتاق خواب و گوشه ی روابط خود را با اشیا جفتی تزئین کنید. برای مثال می توانید از لامپ ها، قاب عکس و یا میزهای جفتی (دوتایی) و مجسمه های زیبا استفاده کنید.

اطمینان حاصل کنید، عکس هایی که در اتاق خواب شما وجود دارند، حاکی از دید شما به یک رابطه ی عاشقانه و متعادل، هستند.

قاب عکس هایی را که تصاویر فرزندان و یا والدین تان در آن ها قرار دارد را به قسمت دیگری از خانه منتقل کنید. این یکی عاقلانه به نظر می رسد، نه؟ ما نمی خواهیم که آن ها در این قسمت از فضای خصوصی ما قرار داشته باشند، اینطور نیست؟

حذف اشیای غیر ضروری :

اشیاء غیرضروری را از اتاق خواب و گوشه ی روابط منزل خودتان حذف کنید ،اینگونه انرژی “چی” به طور آزادانه و موثرتری جریان پیدا می کند. در حالت ایده آل ما تمایلی نداریم که در قسمتی از منزل مان درهم و برهم ریختگی وجود داشته باشد، هم چنین باید حواسمان به اتاق خواب باشد تا به هم ریخته نباشد.

اتاق خواب خود را با رنگ های مجذوب کننده و گرم تزئین کنید:

رنگ هایی که به قرمز، سفید، سبز و صورتی گرایش داشته باشند و مطمئن شوید که ملافه های تخت خوابتان، تمیز و تر و تازه باشد.

از شر بالش ها و عروسک های اضافی موجود بر روی تخت خوابتان راحت شوید:

این اشیا اضافی فضای فیزیکی و انرژیک اتاق شما را اشغال می کنند. شما باید چنین فضایی را به شریک تان اختصاص دهید.

عطر درمانی یا آروماتراپی یک گزینه بسیار موثر برای محیط انتخابی شماست:

برای به ارمغان آوردن عشق و تعادل به زندگی عاشقانه تان می توانید از روغن ها یا عودهایی مانند؛ یلانگ یلانگ (کانانگا)، یاسمن، مریم گلی، شمعدانی (سرده)، گل رز و هل، استفاده کنید. برای اینکه رایحه ی فوق العاده اتاق شما حفظ شود، توصیه می کنم که از یک دستگاه پخش بخور و یا یک اسپری استفاده کنید که برای این کار تعبیه شده باشد.

تعداد آینه هایی را که در اتاق خوابتان وجود دارد را کم کنید و اگر برای شما امکان پذیر است، از شر تمامی آینه ها خلاص شوید:

آینه ها موجب انحراف مسیر انرژی می شوند و تمامی خواص اعمال فنگ شویی را در اتاق شما، از بین خواهند برد.تا می توانید برای جذب انرژی مثبت در خانه تلاش کنید.

تخت خواب:

خرید تخت خواب یکی از معیارهای مهم برای ازدواج است. شما باید با دقت مشاهده کنید و ببینید که آیا تخت خواب در جای درست قرار داده شده یا به دلیل جای مناسبش، تاثیرات بدی را القا می‌کند. تاج تخت باید رو به روی دیوار باشد نه مقابل درب اتاق، آینه، گوشه تیز یا حتی مثلا ستون یا تیرچه بالای تخت باشد.

بهتر است تخت خواب خود را رو به روی دو دیوار یا حداقل یک دیوار بگذارید نه این که جایی برای تکیه کردن نداشته باشد. قرار دادن تخت خواب در وسط اتاق مطابق با اصول فنگ شویی نیست.

آینه در اتاق خواب نباید رو به روی تخت باشد زیرا باعث می‌شود شما نسبت به هر قسمت خاص تختخواب حساس و درگیر باشید.

تاج تخت نباید مستقیما رو به روی تلویزیون باشد زیرا می‌تواند مانند یک آینه سیاه بازتاب داشته باشد و بر عشق و ازدواج شما تاثیر منفی بگذارد. بهتر است تلویزیون در اتاق خواب نباشد یا وقتی که تلویزیون تماشا نمی‌کنید روی آن را بپوشانید.

تخت خواب نباید بیش از حد نرم باشد زیرا تاثیر بدی بر سلامت جسمی و روانی شما می‌گذارد. تخت خواب‌هایی که قطعات آن سر هم و مونتاژ می‌شوند برای شما و عشقتان مناسب نیستند زیرا ممکن است منجر به  ایجاد بیگانگی عاطفی شوند.

اتاق خواب :

جهت افزایش انرژی مثبت منزل ، اتاق خواب باید مربع باشد تا عشق شما پایدار و مستحکم شود و مطابق با مکتب اعتدال باشد. به همین منظور، شما یک رابطه برابر و هماهنگ و یک تفکر منطقی در مورد عشق خود خواهید داشت. علاوه بر این، شکل اتاق خواب نقش مثبتی در ترویج عشق دارد. بر عکس، اتاق خواب‌های باریک و چند ضلعی با گوشه‌های تیز یا مورب باعث می‌شود شما برافروخته، بی‌تاب، کم‌صبر یا ناسازگار با عشقتان شوید و مدام با همدیگر در بحث و جدل باشید.

اتاق خواب باید پنجره با یک نور ملایم و ظریف داشته باشد. شما می‌توانید یک منبع نور اصلی و چند منبع نور قرمز یا بنفش برای ایجاد جو رومانتیک ایجاد کنید. اگر اتاق خواب شما پنجره ندارد که نور خورشید وارد شود یا بسیار کم نور است، بیشتر و بیشتر دچار سوء برداشت یا سوء تفاهماتی می‌شوید که به سختی می‌توانید آنها را حل کنید یا ممکن است ناخواسته با هم در جدل باشید. بنابراین، بگذارید تاثیرات فنگ شویی عشق در جریان باشد.

فنگ شویی عشق با فعالیت های ورزشی:

اعمال مربوط به تناسب اندام را به جای اتاق خواب، در محل دیگری از منزل تان انجام دهید.

هدف از این کار این است که اتاق خواب خود را آرام و دور از دغدغه نگه دارید.

همچنین در مقاله ای جامع به روش های دفع انرژی منفی از خانه پرداخته ایم.

 

برچسب ها
نمایش کل مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید
بستن