فنگ شویی

فنگ شویی در دکوراسیون

اصول فنگ شویی در دکوراسیون بحث بسیار جذابی است که در این مقاله به آن می پردازیم.

آیا تا به‌ حال عبارت فنگ‌شویی به گوشتان خورده است؟ احتمالا تعداد زیادی از شما با این فلسفه و مفهوم آن آشنایی دارید. فنگ شویی، فلسفه‌ای هنری و باستانی است که برخاسته از فرهنگ چین است. در فنگ شویی انرژی حیاتی جاری در محیط و مدیریت و استفاده درست از آن به واسطه چیدمان درست ارکان و اجزاء یک فضا از اهمیت بالایی برخوردار است.

این فلسفه قدمت ۳۰۰۰ ساله داشته است و در ابعاد مختلف و در فضاهای گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرد و دارای نمادهای منحصر به فردی است. استفاده از نمادهایی نظیر مجسمه‌های خاصی از حیوانات، استفاده از آب، آینه، گیاهان، نورپردازی و رنگ پردازی متناسب با محیط و غیره از جمله قواعد فنگ شویی است.

اصول فنگ شویی در دکوراسیون چیست ؟

افزودن آب و گیاه :

برای جذب فراوانی باید یک محیط منظم تازه و سالم ایجاد کنید. بی نظمی انرژی را در خانه از بین می برد بنابراین باید همیشه محیط خانه منظم و مرتب باشد. به علاوه با گل و گیاه و آب طراوت و تازگی را به خانه بیاورید. فنگ شویی گل و گیاه از اهمیت ویژه ای برخوردار است که می تواند انرژی مثبت زیادی را وارد خانه شما کند.

فنگ شویی در دکوراسیون حمام :

چکه کردن شیر آب انرژی را از خانه شما بیرون می برد. بنابراین اگر به فکر افزایش درآمد هستید ابتدا شیرآلات خانه را چک کنید و از سالم بودن آنها مطمئن شوید. در قوانین فنگ شویی بین عنصر آب و رفاه و ثروت ارتباط مستقیمی وجود دارد. این عنصر در حمام وجود دارد، بنابراین توجه به دکوراسیون حمام می تواند در افزایش ثروت شما موثر باشد. همیشه از یک گلدان سبز در حمام استفاده کنید. کاسه ای پر از سنگریزه به نشانه عنصر زمین و یک قالیچه کوچک یا حوله قرمز به نشانه آتش می تواند انرژی های حمام شما را متعادل کند.

تاثیر فنگ شویی در دکوراسیون :

در گویش فنگ شویی، درب ورودی منزل شما «مدخل انرژی» خوانده می شود. با تمیز نگه داشتن آن و نورپردازی مناسب در دکوراسیون ، به آوردن انرژی مثبت به منزل تان کمک کنید. در هم ریختگی های پشت درب از سمت داخل را برطرف کنید تا مانع ورود این انرژی مثبت نشوند. فنگ شویی ، ورودی خانه شما را متحول می کند!

رنگ آمیزی درب ورودی به رنگ سبز، رشد، به رنگ قرمز، ثروت، به رنگ آبی، آسایش، و به رنگ قهوه ای، پایداری را به منزل شما می آورد. حتی کسانی که از قوانین فنگ شویی تبعیت نمی کنند، باید بدانند یک تغییر، به سادگی زدن رنگ جدید به درب ورودی می تواند حال و هوایشان را از این رو به آن رو کند.

به یاد داشته باشید که فنگ شویی باید به روش درست انجام گردد تا تاثیرگذار باشد شما می توانید اشتباهات و نباید های فنگ شویی را نیز بخوانید.

ما در مقاله ای جداگانه به فنگ‌شویی در دکوراسیون داخلی آشپزخانه ،  فنگ‌شویی در دکوراسیون داخلی اتاق خواب ، فنگ‌شویی در دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی می پردازیم.

برچسب ها
نمایش کل مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید
بستن