فنگ شویی

فنگ شویی ثروت

فنگ شویی ثروت عنصر ثروت چوب است و بخش جنوب شرقی خانه شما باید نمایانگر وجود این عنصر باشد. البته شاید خانه از پیش با عنصر دیگری مثل آتش یا فلز دکور شده باشد. در این صورت باید متعادل‌کننده را بشناسید تا بتوانید جریان درست انرژی را در منزل‌تان ایجاد کنید.

رنگ‌های عنصر چوب سبز، قهوه‌ای و آبی هستند و برای مثال رنگ‌های عنصر آتش که رنگ‌های تنالیته قرمز هستند و رنگ‌های طیف خاکستری که نماد عنصر فلز هستند می‌توانند باعث تضعیف عنصر چوب شوند.

اگر شومینه یا اجاقی در جهت جنوب‌شرقی خانه دارید، برای کم‌کردن اثر منفی آنها روی عنصر چوب، می‌توانید از یک کوزه سفالی روی شومینه یا تابلوهای سفالی حول و حوش آن استفاده کنید. کنار اجاق گاز می‌توانید از رنگ‌های خاکی و خنثی استفاده کنید تا تاثیر عنصر آتش کم شود.

رنگ‌های فنگ شویی ثروت:

در فنگ شویی رنگ‌هایی مانند طلایی، سبز، قهوه‌ای، بنفش، قرمز، زرد، آبی و مشکی رنگ‌های مربوط به ثروت هستند. برای اینکه ثروت را جذب کنید از این رنگ‌ها در دکور خانه‌تان استفاده کنید. این رنگ‌ها می‌توانند در آینه‌ها، چارچوب‌ها، نقاشی‌ها، سینی‌ها، میز چای، بالشت‌ها، قالیچه‌ها یا کتاب‌های بزرگ به کار رفته باشند.

نمادهای فنگ شویی ثروت را فراموش نکنید :

یکی دیگر از شیوه‌هایی که می‌تواند انرژی‌های پولسازی را در خانه افزایش دهد، قرار دادن نمادهای ثروت در منزل است. چینی‌ها بر این باورند که اگر یکی از نمادهای ثروت فنگ‌شویی مثل ظرف سکه، مجسمه‌های کوچک طلایی و مجسمه ماهی در فضای خانه قرار بگیرد می‌تواند تاثیر زیادی در افزایش تفکر خلاقانه و جذب سرمایه و رفاه به محیط خانه باشد.

با طبیعت گرایی ثروتمند شوید :

قرار دادن آب نماهای کوچک در فضای خانه یکی دیگر از روش‌های جذب پول و رفاه به خانه است. اغلب چینی‌ها بر اساس همین باور در محیط خانه‌شان آب نمایی کوچک را قرار می‌دهند.

آنها معتقدند آب روان یکی از نمادهای جاودانه جذب ثروت در خانه است و می‌تواند روند فعالیت‌ها و کارهای اعضای خانواده را به سمت جذب رفاه و آسایش هدایت کند. علاوه بر آب‌نما، چینی‌ها باور دیگری دارند و آن استفاده از گیاه بامبو در خانه است.فنگ شویی گل و گیاه را نیز در همین وب سایت مشاهده فرمایید.

از آشپزخانه‌تان به‌خوبی مراقبت کنید :

آشپزخانه نماد پرورش است، ازاین‌رو مهم‌ترین بخش خانه‌ی شما درنظر گرفته می‌شود. مطمئن شوید که نور کافی دارد و فضای کاملا بازی دارد. اگر آشپزخانه شما کوچک است، کاری کنید که بزرگ به‌نظر برسد. برای مثال آینه در آن قرار بدهید تا احساس کنید که فضای بزرگی است.

اگر ورودی آشپزخانه از محلی که در آن کار می‌کنید، قابل دیدن نیست، از آینه استفاده کنید تا بتوانید آن را ببینید. اجاق گازتان را تمیز نگه دارید. سطل آشغال را درجایی بگذارید که قابل‌دیدن نباشد. از نمادهای ثروت مانند انگور سبز یا بنفش، پرتقال یا گل‌های تازه در ناحیه‌ی ثروت آشپزخانه‌تان استفاده کنید.

 اجازه بدهید ثروت وارد باغچه‌تان بشود :

باغچه‌تان را زیبا درست کنید. یک آب‌نما به باغچه اضافه کنید. مسیرهای منحنی ملایم برای باغچه طراحی کنید تا انرژی به‌آرامی در آن جریان داشته باشد. از مجسمه‌های فلزی مانند لاک‌پشت یا بادساز استفاده کنید. برای جذب‌کردن ثروت گل‌های قرمز یا بنفش اضافه کنید.

بایدها و نبایدها در فنگ شویی ثروت :

بسیار خب، دومین بخش مقاله را به شرح بهترین نکات فنگ شویی اختصاص می دهیم تا با استفاده از آن‌ها بتوانید به ثروت انبوهی دست یابید و زندگی پرنعمتی داشته باشید. همان‌طور که گفته شد دو گوشه در خانه هستند که به ثروت و تولید پول مربوط می‌شوند: جنوب شرقی و شمال. ابتدا به سراغ نکات گوشۀ اصلی ثروت یعنی جنوب شرقی می‌رویم و سپس نکات قسمت شمال خانه را نیز توضیح خواهیم داد.

گوشۀ جنوب شرقی، بایدها

۱-این بخش از منزل را باید تمیز و مرتب نگاه داریم.

۲-اگر اتاق  نشیمن در این قسمت واقع شده باشد بسیار عالی است و نکات زیر را باید در آن رعایت کنی:.

          الف)هرچیزی که نماد ثروت، پول، فراوانی و نعمت است در آن قرار دهید.

          ب) یک یشم چینی در آن قرار دهید چرا که نماد ثروت است.

          پ)هر چیزی که به نوعی به آب مربوط میشود بسیار مفید خواهد بود.

          ج)قرار دادن اکواریوم در این بخش می تواند مفید باشد.

          د) سعی کنید آکواریوم‌تان بزرگ و تمیز بوده و اکسیژن‌رسانی خوبی داشته باشد.

          هـ) حواس‌تان باشد که ماهی‌ها همواره سالم و خوشحال باشند و تغذیۀ مناسبی داشته باشند.

          و) کاری کنید جریان آن در این فضا وجود داشته باشد و فواره‌ها روشن باشند.

          ز) جریان آب باید به سمت داخل فضا باشد نه به سمت بیرون آن.

          ح)کنار عنصر آب‌تان، یک مجسمۀ اژدها قرار دهید. این مجسمه پول و ثروت بیش‌تری جذب خواهد کرد.

          ی)می توانید از سکه های طلا،شمش یا سنگهای گرانبها بعنوان سمبلی از ثروت استفاده کنید.

از دیگر مواردی که می‌تواند در جذب انرژی مثبت کاملا مفید و موثر باشد پوشاندن سوراخ‌هایی است که بر پیکر در و دیوار وجود دارد. اگر بر دیوارهای محل زندگی شما، به خصوص مکانی که به عنوان کنج ثروت خود انتخاب کرده‌اید، سوراخی مشاهده می‌شود سعی کنید آن را بتونه‌کاری نمایید و سپس محل بتونه را با رنگ مناسب بپوشانید. آن گونه که در تکنیک‌های فنگ شویی به آن اشاره شده است وجود سوراخ در دیوارهای خانه می‌تواند موجب خروج انرژی‌های مثبت شود.

شما می توانید ویدیو انواع فنگ شویی را نیز مشاهده فرمایید.

برچسب ها
نمایش کل مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید
بستن