فنگ شویی

فنگ‌شویی سرویس بهداشتی

فنگ‌شویی سرویس بهداشتی در اصول فنگ شویی در دکوراسیون بحث بسیار جذابی است که در این مقاله به آن می پردازیم. حمام و دستشویی مرکزیت عنصر آب هستند، وقتی حمام در اتاق خواب واقع شده باشد باعث جذب انرژی مثبت شما میشود زیرا حمام و دستشویی کاملا تحت کنترل عنصر آب هستند. اگر از فنگ شویی در حمام و دستشویی استفاده نشود انرژی منفی در آن ها جریان پیدا میکند و تاثیرات منفی آن بر افراد خانواده وارد میشود.

جریان آب در فنگ‌شویی سرویس بهداشتی :

آبی که در حمام و دستشویی جریان دارد مخصوصاً در مسیری که به خارج از خانه هدایت می شود ، انرژی مثبت به وجود آمده در داخل محیط خانه را به همراه خود به خارج هدایت میکند و میتوان گفت به نوعی آرامش و آسایش را از بین میبرد. پس انتخاب جایگاهی مناسب برای طراحی حمام و دستشویی ، رنگ آمیزی و چیدمان صحیح آن ها محیط را در موقعیت صحیح فنگ شویی قرار می دهد. فقط به این موضوع دقت کنید که دستشویی نباید کنار آشپزخانه ، وسط خانه و روبروی درب ورودی قرار گیرد.

نظافت، اولین اصل در فنگ‌شویی سرویس بهداشتی :

اولین اصل در فنگ شویی نظافت محیط است؛ خصوصاً زمانی که صحبت از فضایی مثل سرویس بهداشتی و حمام در میان باشد تمیزی محیط حرف اول را می‌زند. یک فضای تمیز و درخشان برای خود ایجاد کنید. لزومی ندارد هرروز با مواد شوینده در چنین فضاهایی دست‌وپنجه نرم کنید؛ اما یک شستشوی ساده روزانه و دو بار شستشو با مواد شوینده در طول هفته می‌تواند پاکی محیط شمارا دوچندان کند. تمامی وسایل را نظم دهی کنید، هر چیزی اگر در جای خود و بانظم قرار بگیرد می‌تواند منجر به آرامش در فضا شود.

تهویه، دومین اصل فنگ شویی حمام و سرویس بهداشتی:

تهویه یکی از مهمترین اصولی است که به لحاظ بالا بردن طول عمر فضای حمام شما نیز باید رعایت شود، اگر فضای حمام شما از تهویه ی طبیعی برخوردار نیست باید به سرعت اقدام به برقراری تهویه ی مصنوعی برای آن کنید و در نظر داشته باشید که این تهویه مناسب می تواند فضای گرفته ی حمام شما را به یک فضای دلپذیر و سرشار از انرژی تبدیل کند.

اصل سوم فنگ شویی حمام: رنگ

انتخاب رنگ مناسب برای فضای حمام و سرویس بهداشتی شما  یکی از اصول اولیه فنگ شویی حمام می باشد. رنگ انتخابی شما باید تونالیته ی نسبتا گرم و ملایمی داشته باشد همچنین این رنگ باید آرامش فضای حمام و سرویس بهداشتی شما را دوچندان کند پس ملایم بودن آن کمک شایانی به این موضوع خواهد کرد، توجه داشته باشید انتخاب رنگ هایی گرم از تونالیته ی طبیعت برای فنگ شویی حمام شما بسیار مناسب خواهد بود.

اصل چهارم فنگ شویی حمام: گیاهان

گیاهان سبز را وارد دکوراسیون حمام تان کنید فرقی نمیکند چه به طور ثابت یا آویزان . گیاهان سبز رنگ در دکوراسیون حمام باعث تولید عنصر چوب میشوند که در کنار عنصر آب بسیار مؤثر عمل می کنند. پس باعث میشود انرژی مثبت چی ( شنگ چی) به جریان بیوفتد.ما در مقاله ای جداگانه اصول فنگ شویی گل و گیاه را شرح داده ایم.

اصل پنجم فنگ‌شویی سرویس بهداشتی: آینه

انتخاب ملزومات دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی تان باید در راستای تقویت انرژی و بالا بردن میزان آرامش در فضای شما باشد برای این منظور می توانید از یک عنصر قدرتمند در اصل فنگ شویی به نام آینه کمک بگیرید آینه حمام و سرویس بهداشتی شما می تواند به سادگی فضای حمام شما را دو برابر کند و انرژی مثبت را در فضای شما به جریان بیاندازد.

به یاد داشته باشید که فنگ شویی باید به روش درست انجام گردد تا تاثیرگذار باشد شما می توانید اشتباهات و نباید های فنگ شویی را نیز بخوانید.

 

برچسب ها
نمایش کل مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید
بستن