علوم متافیزیکی

روش های موثر قانون جذب

روش های موثر قانون جذب در این بخش به طور کامل برای شما عزیزان شرح داده می شود و ما شما را با تکنیک مهم و کاربردی در قانون جذب به طور کامل آشنا می کنیم . اگر خواسته و هدفی دارید با رعایت این تکنیک ها می توانید مسیر رسیدن به خواسته هایتان را کوتاه تر و نزدیک تر کنید .

قانون جذب :

قانون جذب نیز مانند قوانین دیگر حاکم بر کائنات قانون بسیار ساده و البته کاملی است. مهم نیست چه چیزی می خواهید به دست آورید یا به چه کسی می خواهید تبدیل شوید، روش های موثر قانون جذب می گوید هر تصویری که از خود در ذهن داشته باشید در دنیای واقعی قابل دستیابی است.

برای استفاده آگاهانه از قانون جذب باید با نکات کلیدی این قانون آشنا شده و آن ها را در زندگی خود به کار بگیرید و آن گاه قانون جذب دست به کار شده و زندگی شما را در همه ابعاد دچار تحولات مثبت خواهد کرد.

 مهم ترین روش های موثر قانون جذب:

گام اول: آرام سازی ذهن (مدیتیشن)

ذهن خود را برای ۵ تا ۱۰ دقیقه با استفاده از یکی از روش های مدیتیشن آرام کنید .

با انجام اینکار قدرت عملکرد مغز شما افزایش یافته و در عین حال ذهن شما در یک وضعیت آرام قرار می گیرد.

یک لیست آرزوها داشته باشید :

تصاویری را پیدا کنید که هر کدام به تنهایی نشان دهنده یکی از اهداف‌تان هستند سپس آن‌ها را روی بوردتان بچسبانید و بورد را در جایی قرار دهید که بتوانید روزانه آن را ببنید. این تصاویر باید مفهوم اهداف‌تان را انتقال دهند.

به طور مثال اگر به دنبال نیمه گمشده خود هستید، عکس‌هایی از زوج‌های خوشحال را روی بوردتان بچسبانید. یا تصاویری از خانه‌های مورد علاقه‌تان و اسباب اثاثیه‌ای که مطابق با سلیقه شماست را پیدا کنید. آنچه می‌خواهید را ابتدا در ذهن‌تان تجسم کنید.

دقت کنید که روی ویژگی‌های فیزیکی شخص تمرکز نکنید بیشتر شخصیت کلی آن فرد و شباهت‌های اخلاقی آن با شما مد نظرتان باشد.

مهم ترین روش های موثر قانون جذب در انرژی های منفی :

یکی از مواردی که باعث می شود خیلی از افراد به آن خواسته و هدف که دارند نرسند این است که منفی نگر هستند .

شما باید خودتان را انرژی و ارتعاش های منفی که مانع رسیدن شما به خواسته هایتان می شود خلاص کنید .

باید اختیار ذهنتان را در دست بگیرید و کاری کنید که از افکار منفی رهایی پیدا کنید . منفی بافی و انرژی های منفی مانع رسیدن شما به خواسته به اهدافتان می شود .

برای این کار می توانید از افراد منفی فاصله بگیرید . کسی که می گوید نمی شود و تو نمی توانی باعث ایجاد انرژی منفی در شما می شود . پس بهتر است برای این کار هر چیزی که شما را منفی میکند دور شوید .

برای ایجاد یک تغییر، باید به مسائل آن گونه که آرزو دارید باشند، بنگرید نه آن گونه که در واقع هستند:

این رازی است که تنها افراد موفق می‌دانند و در کتاب‌های علمی با عنوان “تجسم دیداری” از آن یاد می‌شود. مایکل فلپس هر شب قبل از خواب خود را برنده تجسم می‌کرد. همان گونه که می‌بینید وی در حال حاضر پرافتخارترین قهرمان تاریخ بازی‌های المپیک و دارنده ۲۲ مدال شنا است. در این کتاب می‌خوانید: “به منظور تأثیر هر چه بیشترِ تفکرات مثبت بر روی اتفاقات، بایستی نادیده بگیرید که چه کار‌های دشواری هستند- و هم چنین به این که دیگران شما را چگونه می‌بینند کاملاً بی توجه باشید؛ و تنها تمام تمرکز خود را حول این محور بگنجانید که دوست دارید چه اتفاقاتی برایتان به وقوع بپیوندند.

شما می‌توانید قدرت مغناطیسی جذب اتفاقات خوب خود را با اختصاص دادن زمان روزانه به “افکار قدرتمند” افزایش دهید:

۱۵ دقیقه از روزتان را به طور جدی به فکر کردن در مورد اهداف، رؤیاهایتان و آن چه از زندگی می‌خواهید اختصاص دهید. برادران هیکس می‌گویند این عمل شانس شما را برای رسیدن به موفقیت بسیار افزایش می‌دهد.

رفت و آمد با همفکران :

با افرادی که با شما همفکر و هم عقیده هستند رفت و آمد کنید . یک حلقه دوستی با این افراد ایجاد کنید . با افرادی که با شما از اهداف مشترک و یکسانی دارند همکلام شوید .

خیلی از افراد هستند که قانون جذب را باور دارد , سعی کنید به این افراد نزدیک شوید و رابطه برقرار کنید . این افراد قطعاً تاثیر به شدت زیادی بر روی شما خواهند گذاشت .

با این کار شما می‌توانید قدرت خود را در جهت اینکه به آن خواسته به هدفی که دارید برسید داشته اید .

برچسب ها
نمایش کل مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید
بستن