فنگ شویی

راهنمای Skeptic برای فنگ شوی (در آپارتمان شما)

فضای شلوغ ، کوچک ، و اغلب اوقات ضعیف طراحی شده مانند آپارتمان های شهری می توانند احساس راحتی ، شادی و احساس خانه در خانه را برای ساکنان ایجاد کنند.

اینجاست که هنر باستانی چینی فنگ شویی قول کمک می دهد. فنگ شوی ، مذهبی نیست ، هرچند که با تائوئیسم مرتبط باشد ، به “باد و آب” ترجمه می شود. این روشی است که به افراد کمک می کند تا انرژی خود را با محیط اطراف خود هماهنگ کنند.

“اگر نمایندگی متعادل را در خانه خود ایجاد کنید ، می تواند منعکس کننده نحوه واکنش شما به تجربیات بیرونی باشد. این استعاره برای همه چیز در زندگی می شود ، “توضیح می دهد که لورا سروانو ، از فنگ شوی منهتن.

مطمئناً ، ممکن است نوعی … عجیب به نظر برسد. اما برخی از علوم پشت آن وجود دارد. نشان داده شده که فضاهای زندگی بیش از حد شلوغ ، تأثیرگذار بر سلامتی ما است و به عنوان یک عامل استرس زا عمل می کند. و تحقیقات نشان می دهد که فضاها و محیطهای ما نقش مهمی در نحوه احساس و عملکرد ما دارند. این منطق نوعی آن چیزی است که فنگ شویی در مورد آن دارد.

بسیاری از متخصصان فنگ شوی معتقدند که اتخاذ چند نکته ساده برای حک کردن محیط مناسب می تواند تقریباً در تمام ابعاد زندگی بهبود یابد – خواه این باعث بهبود سلامتی ، پیدا کردن عشق یا پول بیشتر شود.

فنگ شوی در مورد بهینه سازی محیط شماست

Feng shui مجموعه ای از اصول برای کمک به تراز کردن فضای زندگی یک شخص با افراد واقع شده و آنچه می خواهد است. این عمل هزاران سال است که انجام می شود ، اما این کار قدیمی و منسوخ نیست. در حقیقت ، این امر کاملاً در سالهای اخیر با تجدید حیات غربی دیده می شود ، و هزاران مشاور آموزش دیده فنگ شوی در حال حاضر در سراسر کشور خدمات ارائه می دهند. به طرز عجیبی ، حتی دونالد ترامپ در سال ۱۹۹۵ یک مشاور فنگ شویی را استخدام کرد.

شما می خواهید زندگی خود را تغییر دهید؟ یک روش ساده برای انجام این کار تغییر محیط شماست. “Laura Cranrano خاطرنشان می کند. یک متخصص ، که فنگ شوی را هم یک هنر و هم یک علم می داند ، او در حال حاضر با این کتاب که با امید به تغییر شکل دادن چگونگی عملکرد فنگ شوی ، با یک کتاب با دانشمندان و محققان همکاری می کند ، همکاری می کند.

او می گوید: “این کاملاً پیچیده است ، اما در عین حال می تواند بسیار ساده باشد.”

برچسب ها
نمایش کل مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید
بستن