بدون دسته

دوش ثروت

کمند بانو:
🌹

دوش ثروت چیست؟

از حمام کردنتون به عنوان یک فرصت طلایی استفاده کنید ، یک فرصت عالی برای رسیدن به موفقیت و چیزهایی که می خواهید .  هنگام شستن بدنتان در رویاهای خود غرق بشین و بهش انرژی مثبت بدین . یکی از بهترین فرصت ها برای پاک سازی از انرژی های منفی ، دوش گرقتن است که با این کار تمام انرژی های منفی را به آب می دهید و کلی انرژی مثبت و خوب از آب دریافت خواهید کرد . یکی از بهترین فرصت ها برای جذب انرژی بیشتر دوش گرفتن است .

زیر دوش در خودتان احساسات خوب ایجاد کنید ، به خواسته هایتان فکر کنید ، آبی که بر سر شما سرازیر می شود به خواسته های درون شما پاسخ مثبت می دهند .
آب یک حامل انرژی و پیام رسان  بسیار عالی است و به شما کمک می کند یک ارتعاش بسیار عالی را به جهان هستی ارسال کنید و تمام خواسته
هایتان را از جهان هستی دریافت کنید . شاید بارها شنیده باشید زیر باران دعاهای شما استجابت می شود . حس خود را وقتی کنار دریا یا رودخانه میروید در نظر بگیرید . شما کنار دریا یا رودخانه پر از انرژی مثبت هستید و این به خاطر انرژی مثبتی هست که از آب دریافت می کنید .

حال اگر رودخانه و دریا در دسترس شما نیست از همین دوش حمام استفاده کنید و در حین استحمام خواسته های خود را بگویید . در آخر استحمام خود یک سطل آب بردارید و به آن برنامه هایتان را بدهید .

جالب است بدانید آب شعور دارد و برنامه پذیر است . هر چه که میخواهید به اب بگویید البته باید چیزهای خوب بخواهید و افکار مثبتی داشته باشید و در آخر سطل آب را روی سر خود بریزید . به طور مثال اگر از آب بخواهید فروش همکار شما کم شود و فروش شما زیاد کائنات به این خواسته شما پاسخی نمیدهد . شما باید بخواهید هم فروش شما و هم فروش همکارانتان چند برابر شود تا جهان هستی به این خواسته مثبت شما بهترین پاسخ را بدهد و از شما اطاعت کند .

ساده باشید و این قوانین را به سادگی قبول کنید ، آن وقت خواهید دید که خواسته های شما چقدر سریع عملی می شوند و شما به موفقیت می رسید . این تمرین ها شاید کمی برای شما خنده دار باشد . ولی باید آن ها را با تمام وجود بپذیرید ، آن وقت میبینید همین تکنیک ساده چه تغییرات مثبتی در زندگی شما ایفا می کنند .

پس سعی کنید از دوش گرفتن هم برای رسیدن به موفقیت و ارسال ارتعاش عالی استفاده کنید و انرژی‌های منفی خودتان را به آب بسپارید و زیر دوش به خواسته‌های ‌خودتان فکر کنید و شکم‌مان هم برای رسیدن به اهدافمان صابون بزنیم ، چرا که نه! خداوند هر آنچه را که ما بخواهیم به ما عطا خواهد کرد .

برچسب ها
نمایش کل مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید
بستن