بدون دسته

دوش ثروت

کمند بانو:
🌹

دوش ثروت چیست؟

از حمام کردنتون به عنوان یک فرصت طلایی استفاده کنید ، یک فرصت عالی برای رسیدن به موفقیت و چیزهایی که می خواهید .  هنگام شستن بدنتان در رویاهای خود غرق بشین و بهش انرژی مثبت بدین . یکی از بهترین فرصت ها برای پاک سازی از انرژی های منفی ، دوش گرقتن است که با این کار تمام انرژی های منفی را به آب می دهید و کلی انرژی مثبت و خوب از آب دریافت خواهید کرد . یکی از بهترین فرصت ها برای جذب انرژی بیشتر دوش گرفتن است .

زیر دوش در خودتان احساسات خوب ایجاد کنید ، به خواسته هایتان فکر کنید ، آبی که بر سر شما سرازیر می شود به خواسته های درون شما پاسخ مثبت می دهند .
آب یک حامل انرژی و پیام رسان  بسیار عالی است و به شما کمک می کند یک ارتعاش بسیار عالی را به جهان هستی ارسال کنید و تمام خواسته
هایتان را از جهان هستی دریافت کنید . شاید بارها شنیده باشید زیر باران دعاهای شما استجابت می شود . حس خود را وقتی کنار دریا یا رودخانه میروید در نظر بگیرید . شما کنار دریا یا رودخانه پر از انرژی مثبت هستید و این به خاطر انرژی مثبتی هست که از آب دریافت می کنید .

حال اگر رودخانه و دریا در دسترس شما نیست از همین دوش حمام استفاده کنید و در حین استحمام خواسته های خود را بگویید . در آخر استحمام خود یک سطل آب بردارید و به آن برنامه هایتان را بدهید .

جالب است بدانید آب شعور دارد و برنامه پذیر است . هر چه که میخواهید به اب بگویید البته باید چیزهای خوب بخواهید و افکار مثبتی داشته باشید و در آخر سطل آب را روی سر خود بریزید . به طور مثال اگر از آب بخواهید فروش همکار شما کم شود و فروش شما زیاد کائنات به این خواسته شما پاسخی نمیدهد . شما باید بخواهید هم فروش شما و هم فروش همکارانتان چند برابر شود تا جهان هستی به این خواسته مثبت شما بهترین پاسخ را بدهد و از شما اطاعت کند .

ساده باشید و این قوانین را به سادگی قبول کنید ، آن وقت خواهید دید که خواسته های شما چقدر سریع عملی می شوند و شما به موفقیت می رسید . این تمرین ها شاید کمی برای شما خنده دار باشد . ولی باید آن ها را با تمام وجود بپذیرید ، آن وقت میبینید همین تکنیک ساده چه تغییرات مثبتی در زندگی شما ایفا می کنند .

پس سعی کنید از دوش گرفتن هم برای رسیدن به موفقیت و ارسال ارتعاش عالی استفاده کنید و انرژی‌های منفی خودتان را به آب بسپارید و زیر دوش به خواسته‌های ‌خودتان فکر کنید و شکم‌مان هم برای رسیدن به اهدافمان صابون بزنیم ، چرا که نه! خداوند هر آنچه را که ما بخواهیم به ما عطا خواهد کرد .

برچسب ها
نمایش کل مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید
بستن