بدون دسته

دنیای اسیدی

دنیای اسیدی

دنیای #اهریمن و دوزخی که می سازد اسیدی است.
زمانی که مواد مرده، پخته و حیوانی می خوری برای تجزیه آنها نیاز به اسید است.

تو برای اینکه فلز را از دل سنگ استخراج کنی نیاز به پروسه ای به نام اسیدشویی داری. یک کل منفک و تجزیه نمی شود مگر با اسید.راه #هبوط از #وحدت به #کثرت و دنیای اجزاء با #اسید و فرسایش ممکن می گردد.

اگر چیزی جزء تو باشد تو نیازی برای خالص سازی دوباره و استخراج آن نداری. آن آماده است.به فرایند برداشتن یا خوردن یا مال خود کردن چیزی که از اساس جزئی از ماست هضم نمی گویند، جذب می گویند.جذب کردن نیازی به اسید ندارد.یک آهنربا یک براده خالص آهنی که درمیدان او قرار گرفته را بدون نیاز به هیچ اسیدی جذب می کند. لیکن اگر آن آهن درخاک گرفتار باشد و آلوده به چیزهایی باشد که آهنربا به خود نمی خواند و از جنس او نیست باید با اسید آن را اسیدشویی کرد و استحصال کرد.

خوراکی که جزء تو باشد نیازی به دوباره تفکیک شدن از ناخالصی هایی که آن را مدفوع می نامیم ندارد. تو بالای نود درصد چیزی را که می خوری دفع می کنی که نشان از این است که چیز اشتباه را وارد کرده ای! این کارخانه نیازی به آن مواد اولیه ندارد و آنها را با بوی گندی که نشان از مرجوع کردن چیز نادرست است بیرون می ریزد. اگر چیزی که لازم داری را به بدن بدهی برای جذب آن نیازی به اسید ندارد. اسید محصول جمع آوری همان سموم غیرضروری است که تو با خوراک نادرست وارد بدن کردی و جگر که پالایشگاه بدن است آنها را درصفرا جمع می نماید تا در اولین نوبت از طریق معده و روده ها بشکلی که رقیق شوند و بدن آسیب نخورد، آنها را با موادی که از طریق معده وارد می شود آهسته آهسته دفع می کند.

تو اگر #سم وارد بدن نکنی تنظیمات ابتدائی و پیش فرض کارخانه خود بدن دستوری برای ساخت یا استفاده از اسید ندارد. اسید معده و صفرا یک ماده بنیادین زیست انسان نیست، مواد پسماند به اشتباه وارد شده در بدن است که در یک جای امن به نام #کیسه_صفرا جمع شده و محافظت می شود تا به بدن آسیب نزند.این ماده بسیار خطرناک است و بایست به شیوه ای که کمترین آسیب را به بدن بزند از بدن بیرون برده شود.

تو یک موجود نیستی و این را نمی دانی. اگر می دانستی نیک به آن می اندیشیدی و در آن تدبر و تامل می کردی.
تو مجموعی از بیلیون ها موجود کوچک هستی.تو #سیاره ای برای زندگی بیلیون ها موجود کوچک در کنار هم هستی.زمانی که سیاره ات #زهره و اسیدی می شود ساکنینی که تنها می توانند در اسید زنده بمانند شاکله و اساس جمعیت تو را تشکیل می دهند.تو مسکن و ماوای اسیدیان می شوی

زهر #زهره =#ستاره_صبح =#لوسیفر

حال اگر خوراک صحیح این بدن را وارد کنی دستیاران و ملت شیطان دیگر جائی برای زندگی درتو نخواهند داشت.اهریمنان با نعره هایی که گوش تورا ابتدا کر خواهد کرد با پیشنهاد های جذاب و اندکی بعد با نشان دادن درد و رنج اسفناک ترک اعتیاد سعی می کنند که تو به آنها اسید و مردار برسانی و اگر تو در این نبرد پیروز شوی آنها برای همیشه وجودت را ترک خواهند کرد زیرا بیلیون ها #باکتری_آلکالاینی و باز-زیست که همان #سپاهیان_سپیدی و دنیای جاودانگی #ملکوت هستند از راه می رسند تا در #بهشت برین #بدن تو که PH آن آلکالاینی است و مناسب زیست آنها زندگی کنند. آنها بدون نیاز به هیچ اسید و فرایند هضمی #میوه_ها را جذب می کنند.در اوایل این تغییر که هنوز اسید درصفرا از خوراک های مرده پشین موجود در بدن جمع شده، اسیدها میوه ها را نابود می کنند و تو می گویی که میوه نفخ آور است و سوزش معده دارم.
اگر این روند را تا دفع کامل اسیدها تحمل کنی آنها تمام و ناپدید خواهند شد.شیطان و زیردستانش با دنیای اسیدیشان از تو بیرون خواهند رفت.شیطان فرشته ای سقوط کرده و هبوط کرده است و به دنیای جاویدان و بهشتی باز و آلکالاین راه ندارد.اندک اندک خواهی دید که صفات شیطانیان، خشم، نفرت، حسرت، شهوت، آز، تنبلی، ناامیدی، خرده گیری، مبارزه طلبی، مصرف زدگی و .. در تو ناپدید می شود.

کار شیطان و دنیای اسیدی اش استهلاک و فرسایش و نابودی است. او درکی از وحدت ندارد. او درپی کثرت و جداکردن همگان است. از این رو تا اهریمن کثرت و جدایی در تو ماوا دارد، چه سخت افزاری باشکل بیماری و چه نرم افزاری بصورت روانی محصول آن را بیرون خواهی داد.
#جان_زمین
#تغدیه #احیای_ریشه

پس اهریمن بدکنش رای کرد
به دل کشتن جانور جای کرد
زهر گوشت از مرغ و از چارپای
خورش گر بیاورد یک یک به جای

چو ابلیس پیوسته دید آن سخن
یکی بند بد را نو افگند بن
بدو گفت گر سوی من تافتی
ز گیتی همه کام دل یافتی
اگر همچنین نیز پیمان کنی
نپیچی ز گفتار و فرمان کنی
جهان سربه‌سر پادشاهی تراست
دد و مردم و مرغ و ماهی تراست
#فردوسی
#ضحاک_ماردوش

شده بر بدی دست دیوان دراز
به نیکی نرفتی سخن جز به راز
نهان گشت کردار فرزانگان
پراگنده شد کام دیوانگان
#فردوسی

برچسب ها
نمایش کل مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید
بستن