فنگ شوییعلوم متافیزیکی

جارو کردن بدن از انرژی های منفی

جارو کردن بدن از انرژی های منفی

بطور کلی جارو کردن یک تکنیک پاکسازی است ؛ ولی برای دادن پرانا و توزیع پرانای اضافی نیز مورد استفاده قرار می گیرد .

زمانیکه تمام کالبد انرژی پاکسازی می شود ؛ جارو کردن عمومی و هنگامیکه بخش خاصی از بدن پاکسازی می شود جارو کردن موضعی نامیده می شود .

برای جارو کردن از دستها استفاده می کنیم . به این منظور از دو وضعیت می توان استفاده کرد : “وضعیت فنجان شکل دست ” و ” وضعیت انگشتان باز ” ؛ که بطور متناوب مورد استفاده قرار می گیرند . وضعیت فنجان شکل برای برداشتن انرژی معیوب و وضعیت انگشتان باز برای شانه کردن و رها کردن شعاعهای تندرستی در ریخته موثرترند .

بعضی از محصلین علوم باطنی ؛ جارو کردن عمومی را پاکسازی هاله می نامند.

جارو_کردن_نتایج_زیر_را_بدنبال_دارد :

۱- انرژی انباشته و معیوب را جابجا می کند و بر می دارد ؛ و کانالهای انرژی یا نصف النهارها را پاکسازی و باز می کند . به این ترتیب پرانا امکان می یابد که از سایر نقاط به قسمت آزرده جریان یابد و فرآیند شفا تسهیل می شود .

۲- دفع سموم ؛ مواد دفعی ؛ جرمها و انرژی آلوده بطور چشمگیری با آزاد شدن و تا حدی قوی شدن شعاعهای تندرستی تسهیل می شود . شعاعهای تندرستی با انرژی دادن به تمام کالبد بیشتر تقویت می شوند .

۳- با آزاد کردن و تقویت شعاعهای تندرستی ؛هاله تندرستی که بعنوان سپر حفاظتی عمل
می کند به حالت عادی بر می گردد و این امر
مقاومت فرد را در برابر عفونت افزایش می دهد .

۴- با جارو کردن سوراخهای هاله بیرونی که پرانا از خلال آنها به بیرون تراوش می کند . بطور خودکار بسته می شوند . اگر بدون بستن این سوراخها به بیمار انرژی داده شود ، روند بهبودی به کندی صورت می گیرد . زیرا پرانا به سادگی به بیرون تراوش می کند . این پدیده ، یکی از عوامل زمینه ای است . که بازگشت بیماری را طی چند دقیقه یا چند ساعت پس از بهبودی را توجیه می کند .

۵- بعد از جارو کردن یا پاکسازی ، جذب پرانا بوسیله بیمار تا حد قابل ملاحظه ای آسان
می شود .

۶- از جارو کردن ، برای پراکندن پرانای اضافی از بخشی که تحت درمان قرار گرفته به سایر قسمتهای بدن استفاده می شود . به این ترتیب از انباشتگی احتمالی پرانا پس از انرژی دادن به بیمار جلوگیری می شود .

۷- با جارو کردن پرانای اضافی ، از اطراف بخش آزرده یا چاکراها به نواحی که دارای پرانای کم هستند رانده می شود .

برای مثال ، فرم خفیف ورم مفاصل انگشتان را می توان طی چند دقیقه و فقط با پاکسازی انگشتان و جارو کرئن یا هدایت پرانای اضافی از چاکرای دست به انگشتان مبتلا درمان کرد .

۸- با جارو کردن کامل بیمار ، بسادگی می توان از بروز واکنش شدید جلوگیری کرد و یا آنرا تخفیف داد .

جارو_کردن ، یکی از فنون بسیار مهم شفای پرانیک و یادگیری آن بسیار آسان است . جارو کردن پاکسازی می کند ؛ استحکام می بخشد و تا حد زیادی روند بهبودی را آسان می کند . بسیاری از بیماریهای ساده را می توان فقط با جارو کردن درمان کرد .

برچسب ها
نمایش کل مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید
بستن