فنگ شوییعلوم متافیزیکی

جارو کردن بدن از انرژی های منفی

جارو کردن بدن از انرژی های منفی

بطور کلی جارو کردن یک تکنیک پاکسازی است ؛ ولی برای دادن پرانا و توزیع پرانای اضافی نیز مورد استفاده قرار می گیرد .

زمانیکه تمام کالبد انرژی پاکسازی می شود ؛ جارو کردن عمومی و هنگامیکه بخش خاصی از بدن پاکسازی می شود جارو کردن موضعی نامیده می شود .

برای جارو کردن از دستها استفاده می کنیم . به این منظور از دو وضعیت می توان استفاده کرد : “وضعیت فنجان شکل دست ” و ” وضعیت انگشتان باز ” ؛ که بطور متناوب مورد استفاده قرار می گیرند . وضعیت فنجان شکل برای برداشتن انرژی معیوب و وضعیت انگشتان باز برای شانه کردن و رها کردن شعاعهای تندرستی در ریخته موثرترند .

بعضی از محصلین علوم باطنی ؛ جارو کردن عمومی را پاکسازی هاله می نامند.

جارو_کردن_نتایج_زیر_را_بدنبال_دارد :

۱- انرژی انباشته و معیوب را جابجا می کند و بر می دارد ؛ و کانالهای انرژی یا نصف النهارها را پاکسازی و باز می کند . به این ترتیب پرانا امکان می یابد که از سایر نقاط به قسمت آزرده جریان یابد و فرآیند شفا تسهیل می شود .

۲- دفع سموم ؛ مواد دفعی ؛ جرمها و انرژی آلوده بطور چشمگیری با آزاد شدن و تا حدی قوی شدن شعاعهای تندرستی تسهیل می شود . شعاعهای تندرستی با انرژی دادن به تمام کالبد بیشتر تقویت می شوند .

۳- با آزاد کردن و تقویت شعاعهای تندرستی ؛هاله تندرستی که بعنوان سپر حفاظتی عمل
می کند به حالت عادی بر می گردد و این امر
مقاومت فرد را در برابر عفونت افزایش می دهد .

۴- با جارو کردن سوراخهای هاله بیرونی که پرانا از خلال آنها به بیرون تراوش می کند . بطور خودکار بسته می شوند . اگر بدون بستن این سوراخها به بیمار انرژی داده شود ، روند بهبودی به کندی صورت می گیرد . زیرا پرانا به سادگی به بیرون تراوش می کند . این پدیده ، یکی از عوامل زمینه ای است . که بازگشت بیماری را طی چند دقیقه یا چند ساعت پس از بهبودی را توجیه می کند .

۵- بعد از جارو کردن یا پاکسازی ، جذب پرانا بوسیله بیمار تا حد قابل ملاحظه ای آسان
می شود .

۶- از جارو کردن ، برای پراکندن پرانای اضافی از بخشی که تحت درمان قرار گرفته به سایر قسمتهای بدن استفاده می شود . به این ترتیب از انباشتگی احتمالی پرانا پس از انرژی دادن به بیمار جلوگیری می شود .

۷- با جارو کردن پرانای اضافی ، از اطراف بخش آزرده یا چاکراها به نواحی که دارای پرانای کم هستند رانده می شود .

برای مثال ، فرم خفیف ورم مفاصل انگشتان را می توان طی چند دقیقه و فقط با پاکسازی انگشتان و جارو کرئن یا هدایت پرانای اضافی از چاکرای دست به انگشتان مبتلا درمان کرد .

۸- با جارو کردن کامل بیمار ، بسادگی می توان از بروز واکنش شدید جلوگیری کرد و یا آنرا تخفیف داد .

جارو_کردن ، یکی از فنون بسیار مهم شفای پرانیک و یادگیری آن بسیار آسان است . جارو کردن پاکسازی می کند ؛ استحکام می بخشد و تا حد زیادی روند بهبودی را آسان می کند . بسیاری از بیماریهای ساده را می توان فقط با جارو کردن درمان کرد .

برچسب ها
نمایش کل مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید
بستن