علوم متافیزیکی

بیوکنزی به چه معنا است؟!

بیوکنزی به چه معنا است؟!

بیوکنزی در واقع از طریق قدرت ارتعاش و باور در ساختار در ان ای یا اطلاعات ژنتیکی فرد موثر است و بر اساس میزارن باور پذیری فرد باعث تغییرات فیزیکی خاص یا بهبود بخشی به بیماری ها شود .

ساختار دی ان ای هر فردی حاوی اطلاعات ژنتیک است که در شکل گیری فرم بدن،رفتار و کردار،شکل ظاهری،زمان مرگ و خارج شدن آکاهی جسمانی بسیار موثر می باشد.

اطلاعات های موجود در، دی ان ای مهمترین و عمیق ترین سلول اطلاعاتی موجود زنده است

اما نکته اینجا است که بیوکنزی های سالم و بهینه با تغییر بر ساختار عمیق ترین اطلاعات سطح سلولی می توانند باعث تغیرات شگفت انگیزی گردند.

طبق تحقیقات اطلاعات کامل و جمعی در مورد این که چرا روش های بیوکنزی بیشتر باعث تغییراتی همچون رنگ چشم ، پوست و مو استفاده می شود در دسترس نیست اما گمان میرود انتخاب این روش و میزان باو پذیری فرد برای استفاده از روش های مختلف دارد.

به طور دیگر افراد تصور می کنند که راه و روش بیوکنزی موثر تر از بقیه ی روش ها است اما متخصصین علوم ذهنی باور دارند و به خوبی می دانند که همه ی روش ها تاثیرات خوبی دارند اما وابسته به باور افراد است.

تاثیرات افکار و ذهنیت ها

دانشمندان با اندازه گیری فرکانس افکار انسان متوجه شدند که هر افکاری دارای فرکانس و ارتعاشات ویژه و خاصی است که این نوع ارتعاش و فرکانس های ویژه مرتبط به هر افکار دقیقا بر ارتعاش و فرکانس مشابه تاثیر می گذارد.

بنابراین تغییرات با روش بیوکنزی نیاز است ارتعاشاتی کاملا مشابه با افکاری که منجر به تغییر در زمینه های دلخواه می شود ارسال گردد.

یعنی امواج بیوکنزی مانند سابلیمینال که در آن از پیام های پنهان با فرکانس خاص استفاده میشود باید دقیقا امواج فرکانس ها مشابه باور های فرد باشد تا تغییراتی در آن زمینه ویژه ارائه شود.

تاثیرات فایل های بیوکنزی

در فایل های پیشرفته تغییرات به روش ذهن امواجی همچون کاهش وزن توسط کارشناسان تنظیم می شود که ایزوتونیک یکی از این امواج است که باید هنگام فعالیت شدید بدنی ارائه شود تا بر ذهن تاثیر بگذارد و در نهایت مغز با دریافت این امواج فرکانس، امواج ایزوتونیک شرایطی را به لحاظ بیو شیمی ایجاد میکند که باعث سوخت و ساز بیشتر بدن خواهد شد.

هر فردی می تواند با استفاده از فرکانس امواج هایی مانند صدای طبیعت ، صدای موسیقی لطیف یا هر نوع فرکانسی که به طور پیگیر و منظم آرایش کد های دی ان ای خود را تغییر دهند.

عوارض بیوکنزی ها چیست؟!

در بیوکنزی ها امواج مغزی بسیاری دخیل هستندکه سلامت و اعتبار آن ها به دقت بیشتری احتیاج دارد همچنین در بسیاری از سایت ها و کانال ها بیوکنزی های جعلی ارائه می دهند که کاملا بی تاثیر و بدون فایده است که استفاده این موارد برای افراد در بلند مدت ممکن است باعث ضعیف شدن شنوایی و مشکلات دیگر شود.

عوامل موثر اثر بخشی بیوکنزی

  • ▪︎مقاومت در استفاده فایل بیوکنزی بر اساس دستور فایل داده شده .
  • ▪︎میزان باور اعتقادات شما نسبت به اثر بخش بودن این روش .

نکته بسیار مهم این است که در روش بیوکنزی قدرت تجسم و تخیل می تواند به شدت بر میزان اثر بخشی این روش موثر باشد به همین دلیل بر این نکته تاکید زیادی دارند.

همچنین هنگام استفاده از فایل ها و امواج بیوکنزی برخورداری از آرامش کافی، آرام بودن یا آرام کردن سروصدای ذهن با استفاده از روش های تنفسی عمیق بسیار موثر است.

نابراین تکنیک بیوکنزی نهایتا بر مبنای قدرت ارتعاش درونی خود فرد استوار است.

شاید با خودتان بگویید که بیوکنزی پدیده ای عجیب و غریب است اما این گونه نیست بر اساس تحقیقات انجام شده ورزش هایی همچون تای و یوگا در زمان طولانی مدت اثراتی بیوکنزی در شما ایجاد میکند علاوه بر این میتوانید از روش هایی مانند یوگا مدیتیشن قدرت ارتعاشات فکری در جهت اثر بخشی بیشتر با بهره تر از فایل های بیوکنزی است.

بر اساس تحقیقات انجام شده در حوزه فیزیک کوانتوم تمام جهان هستی از یک انرژی بی پایان شکل گرفته و این انرژی به شکل های گوناگونی پخش شده است.

به طور شگفت انگیزی با ارائه انرژی هم فرکانس ها هماهنگ با خواسته ها تغییرات دلخواهتان باعث تغییر شرایط و اتفاق های دلخواه تان می شود.

کاربرد بیوکنزی چیست؟!

در واقع کاربرد بیوکنزی ها امروزه برای مصارف های زیبایی همچون کمک به تغییر رنگ چشم و پوست و….
هرچند که موادی از بیوکنزی ها درباره روابط عاشقانه و عاطفی و… نیز ممکن است.

 

برچسب ها
نمایش کل مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید
بستن