علوم متافیزیکی

انگشتر موکل دار

انگشتر موکل دار

از زمان گذشته در میان مردم در فرهنگ‌های خاورمیانه، هند، آفریقا و آسیای دور باور رایجی مبنی بر وجود انگشترهای خاص وجود داشته است. به باور بسیاری از مردم این انگشترها که به انگشتر موکل دار معروف بوده، دارای قدرتی خاص و ماورای طبیعت هستند. این طلسم یا جن درون سنگی که بر روی انگشتر قرار دارد به‌نوعی حبس شده است. اگر زمانی سنگ این انگشتر شکسته شود و یا به طور کامل گم شود این انگشتر خاصیت جادویی خود را از دست می‌دهد.

در زمانی که سنگ انگشتر شما صدمه ببیند و یا از انگشتر شما جدا شود، دیگر میان این انگشتر و یک انگشتر معمولی تفاوتی نیست. به طور کلی این نوع از انگشترها دارای خواص و فواید بسیاری بوده که در ادامه مطلب به برخی از این خواص و قدرت‌های ماورا طبیعی بیشتر می‌پردازیم.

فواید انگشتر موکل دار چیست؟

همان‌طور که پیش‌تر به این موضوع اشاره کردیم، انگشترهای موکل دار دارای خواص بسیار زیادی هستند. به باور بسیاری از افراد این انگشترها توانایی انجام کارها و آشکار کردن رازهایی دارند که با علم مادی توانایی انجام آن نیست. برای همین بسیاری از افراد از این انگشترها برای بیشتر کردن شانسشان و موفقیت در ازدواج استفاده می‌کنند.

انگشتر موکل دار - علم ماورا
انگشتر موکل دار – علم ماورا

برخی از افراد نیز از این انگشترها برای موفقیت در آزمون پیش رو استفاده می‌کنند. این افراد قبل از شروع امتحان این انگشتر را به دست کرده تا شانس خود در کسب نمره بالا در آزمون را بالا ببرند. بعضی از والدین به فرزند خود پیش از ازدواج یک انگشتر موکل دار هدیه می‌دهند.

 به عقیده این افراد با این کار فرزندشان در زندگی مشترک موفق بوده و پیوندشان به جدایی ختم نمی‌شود. به باور بسیاری از افراد برخی از این انگشترها باعث ثروتمند شدن فرد نیز می‌شود. برخی از این انگشترها خاصیت درمان بیماری را دارند.

تمامی ارزش و قدرت این انگشتر درون عقیقی بر روی این انگشتر است. علت این موضوع این است که موکل این انگشتر در سنگ عقیق این انگشتر نهفته شده است. این موضوع دوطرفه بوده است؛ یعنی موکل و نیروی ماورایی این انگشتر نیز برای ادامه حیات و وجودش نیاز دارند که درون این سنگ بمانند.

 انگشتر موکل دار انواع مختلفی دارد

انگشتر موکل دار انواع مختلفی دارد

انواع انگشتر موکل دار

انگشتر موکل دار انواع مختلفی دارد و همان‌طور که پیش‌تر به آن اشاره شد قدرت و توانایی هرکدام از این انگشترها با یکدیگر متفاوت است. شما باید باتوجه ‌به نیازی که دارید انگشتر متناسب با نیاز خود پیدا کنید. برخی از این انگشترها توانایی جذب افراد دیگر به شما را دارند. یعنی آن انگشتر خاص ذکر شده باعث می‌شود فردی که شما در نظر دارید با نزدیک شدن به شما و انگشتر جذب شما شود. این علاقه تا زمانی است که شما این انگشتر را همراه خود داشته باشید.

برخی از این انگشترها نیز مانند سپری در برابر بلاهای مختلف عمل کرده و انرژی‌های منفی را از شما دفع می‌کنند. ذکر این نکته حائز اهمیت است که همه این‌ها به شرطی است که شما انگشتر را از فردی مطمئن تهیه کنید؛ لذا مراقب افراد کلاهبردار باشید.

زمانی که شما قصد تهیه این انگشتر را دارید، مرشد عامل و اصلی با شناخت نوع موکل، متنی خاص را برای موکل درون انگشتر می‌خواند. با این کار مرشد عامل، صاحب جدید انگشتر را به موکل معرفی می‌کند. این کار ممکن است چند روز و یا حتی چند هفته زمان ببرد. علت این اختلاف این است که هرکدام از موکل‌ها به هر فرد به طور متفاوتی پاسخ می‌دهند.

 برخی از انگشترهای موکل دار خاصیت شفادهنده دارند

برخی از انگشترهای موکل دار خاصیت شفادهنده دارند

شرایط نگهداری انگشتر موکل دار

دقت داشته باشید که همراه داشتن انگشتر موکل دار دارای شرایط خاصی است. این شرایط برای هر نوع انگشتر با موکل‌های مختلف فرق می‌کند. قبل از تحویل انگشتر شرایط نگهداری این انگشتر را از مرشد عامل بپرسید. موکل‌ها خوراکی مخصوص به خودشان را دارند. موکل و نیروی درون این انگشتر با گذر زمان صاحب جدید خود را شناسایی و پذیرش می‌کنند. اگر از همان ابتدا به موکل و نیروی مختص به آن اعتماد کاملی داشته باشید، این روند سرعت بیشتری به خود می‌گیرد.

در هنگام به دست‌داشتن این انگشترها هرگز به سراغ نوشیدنی‌های الکلی نروید. شنا در آب‌شور با انگشتر موکل دار نیز باعث از بین رفتن نیروی درون آن می‌شود. هنگام به دست‌داشتن این نوع انگشتر بهتر است به کتب آسمانی دست نزنید.

رفتن به بالای سر اموات هنگام به دست داشتن این انگشتر باعث از بین رفتن نیروی درون آن می‌شود. دست زدن به مواد نجس هنگام به دست داشتن انگشتر ممنوع است. برای جنس مذکر دست راست و برای جنس مؤنث دست چپ برای به دست کردن این انگشتر جایز است.

تاثیر این انگشترها تا زمان به دست داشتن آن‌هاست.
تاثیر این انگشترها تا زمان به دست داشتن آن‌هاست.

انگشتر با موکل شر

اگر شما فردی را می‌شناسید که به جنگ یا نبردی می‌رود، می‌توانید با شناخت فرد مناسب به این فرد یک انگشتر موکل دار هدیه بدهید. موکل این انگشتر باید از نوعی باشد که توانایی حفاظت در برابر بلاها و کمک به شکستت نیروی مخالف در نبرد را داشته باشد. انگشترهای طلسم و جادو نیز از انواع دیگر انگشترهای موکل دار محسوب می‌شوند. قدرت این انگشترها در حوزه metaphysics است.

در دنیا، همیشه دو نیروی خیر و شر با یک دیگر در مبارزه بودند تا یکدیگر را شکست دهند. نیروها و موکل‌های این انگشترها نیز از این قاعده مستثنی نیستند. توجه داشته باشید که نیرو و موکل درون برخی از این انگشترها از جنس شر هستند. این نیرو باعث بدشگونی، شکست، بیماری و در کل درد و ناخشنودی صاحب انگشتر موکل دار شود. در برخی از مواقع این نیروی شر فرد را می‌تواند به سمت مرگ نیز بکشاند.

از انواع انگشتر موکل دار
از انواع انگشتر موکل دار

نتیجه‌گیری

انگشتر موکل دار و قدرت آن در حوزه علم متافیزیک ثابت شده است. این علم شاخه‌ای از علم فلسفه به حساب می‌آید؛ در نتیجه، قدرت و توانایی موکل موجود در انگشترهای موکل دار تا حدی ثابت شده هستند. قبل از تهیه این انگشتر مراقب افراد متقلب در این زمینه باشید و گول افراد سودجو را نخورید. پس از تهیه این انگشتر شرایط نگهداری کلی را از مرشد عامل بپرسید و در زمینه نگهداری از آن محتاط باشید. به یاد داشته باشید تاثیر این انگشتر تا زمان به دست داشتن آن است.

به این موضوع توجه داشته باشید که صرفا داشتن این انگشتر عامل موفقیت تضمینی شما نیست. پس دست از تلاش برندارید و به این انگشتر به‌عنوان یک عامل همراه و یاری‌رسان نگاه کنید.

تمام انگشتران موکل دار در این سایت انجام میگردد.

برچسب ها
نمایش کل مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید
بستن