انرژی درمانی

انرژی درمانی ریکی

انرژی درمانی ریکی

۱/ ترس ، استرس ، اضطراب ، تنفر ، حسادت یا هر فکر یا احساس منفی و سطح پایین دیگر اثر بسیار مخربی بر روی هاله و انرژی حیاتی شما ایجاد میکند.

۲/ بحرانهای فیزیکی در بدن ، مانند بیماریها ، تحریکهای مصنوعی مانند داروها و غیره نیز بر روی هاله شما اثرات تخریبی فراوانی دارند. البته محرکهای غیر طبیعی میتوانند بطور موقت انرژی هاله را افزایش دهند ولی بعد از آن شخص دچار افت انرژی شدیدی میگردد و در عین حال این مواد وابستگی نیز ایجاد کرده و شخص روز به روز در وضعیت نامناسب تری قرار میگیرد.

۳/ لباسها و محیط هایی که با هاله‌ شما در تضاد هستند و دارای رنگهای مات و تیره می باشند نیز به جای اینکه انرژی حیاتی شما را تقویت کنند ، آن را جذب میکنند. جالب است که بدانید ، در زندگی زمینی اصولا مردان صرف ‌نظر از فرهنگ ، نژاد ، تغذیه و . . . در سنین پایین ‌تری نسبت به زنان از دنیا میروند. به نظر ما یکی از علل میتواند این باشد که مردان برای بیشتر مدت عمر خود از لباسهایی به رنگ مشکی یا خاکستری استفاده میکنند و به ندرت رنگهای دیگر را مورد استفاده قرار میدهند.، زنان در لباسهای خود از رنگهای متنوع ‌تری استفاده کرده ، بطور مکرر نیز آنها را تغییر میدهند. جالب است بدانید که در طبیعت ، پرندگان نر اغلب رنگهای روشن‌تری نسبت به پرندگان ماده دارند و عمرشان هم طولانی ‌تر است. طبیعت همواره در حال آموزش به ماست ، پس کاری که ما باید انجام دهیم این است که از طبیعت ایده و درس گرفته و همسو با آن زندگی کنیم.

یک اثر فوری پوشیدن لباسهای خاکستری ، مشکی یا قهوه‌ای این است که خستگی را در شما تسریع میکند. محیطی که شما در آن قرار میگیرید نیز تأثیر بسیاری در تقویت و یا تخریب هاله انرژی شما دارد و آگاهی از این امر نیز کمک شایانی در حفظ و حراست از انرژی حیاتی و هاله شما دارد. بنابراین منطقی است که ما تا حد امکان از تمام عوامل بالا دوری کنیم و فراموش نکنیم که بسر بردن با هر یک از این عوامل به مدت طولانی ، میتواند بر روح و هاله‌ انرژی شما تاثیری پایدار بگذارد.

برچسب ها
نمایش کل مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید
بستن