انرژی درمانی

افزایش انرژی مثبت منزل

افزایش انرژی مثبت منزل

افزایش انرژی مثبت منزل

افزایش انرژی مثبت منزل سوال اکثر ماست اما انرژی را نمی توان با چشم دید اما می توان آن را حس کرد. خانه شما جسم و روحتان را تحت تاثیر قرار می دهد. وارد کردن انرژی مثبت به خانه، سنتی دیرینه است که همیشه مورد استفاده بوده است.

پس اگر در حال نقل مکان به خانه جدید یا در حال ایجاد تغییراتی در خانه کنونی خود هستید، می توانید دکوراسیون خانه را طوری تنظیم کنید که انرژی مثبت بیشتری وارد خانه شود.

 در هم ریختگی و شلختگی، قاتل انرژی مثبت در خانه!

در هم ریختگی و نامرتب بودن، یکی از بزرگ ترین اشتباهاتی است که انرژی مثبت خانتان را از بین می برد و انرژی منفی را وارد محیط آن می کند.

در واقع، بودن در محیط نامرتب و بی نظم به شما حس اظطراب و نگرانی انتقال می دهد و باعث می شود که در آن حس مثبت و خوشایندی نداشته باشید.

بنابراین همیشه محیط تک تک بخش های خانتان را مرتب، تمیز و پاکیزه نگه دارید تا باعث افزایش انرژی مثبت منزل شود.

هر روز صبح تختتان را مرتب کنید:

همان طور که اشاره کردم، محیط مرتب به شما انرژی مثبت و حس خوب می دهد. بنابراین برای این که هنگام صبح و زمانی که به تخت خوابتان می روید، این حس خوشایند را تجربه کنید، تختتان را همیشه بعد از بیدار شدن مرتب کنید.

 

البته ناگفته نماند که شما با انجام و اتمام این کار ساده در هنگام صبح، این اعتماد به نفس را پیدا می کنید که باقی کارهای روزانتان را نیز با انرژی و حس خوب انجام دهید و به پایان برسانید. پس از اهمیت مرتب کردن تخت غافل نباشید!

مرتب کردن و نظافت خانتان را با عشق و علاقه انجام دهید:

توجه داشته باشید، اگر با کلافگی و خستگی به نظافت و مرتب کردن خانتان بپردازید، اثر مثبت و خوشایند آن را کاهش خواهید داد.

بنابراین زمانی از هفته را به این کار اختصاص دهید که عشق و حوصله لازم برای آن را داشته باشید تا نتیجه اش برایتان بسیار لذت بخش و رضایت بخش باشد.

معطر کردن خانه با روغن پرتقال :

بوی پرتقال و روغن آن انرژی مثبتی به خانه می دهد و احوال شما را خوب می کند. می توانید چند قطره از آن را روی وسایل خانه بمالید و یا از یک آب پاش برای این منظور استفاده کنید.

پرهیز از به هم ریختگی وسایل :

زندگی در خانه شلوغ شده از وسایل و بین کومه ای از اسباب و اثاثیه انرژی های فکری را هدر می دهد و به جای آن انرژی منفی، استرس و فشار روانی ایجاد می کند.

رنگ های شاد در دکوراسیون خانه :

رنگ ها نقش مهمی در خانه شما دارند. براساس گزارش کارشناسان رنگ زرد از همه رنگ ها بهتر است. انرژی منفی را از بین می برد و مساحت خانه را بیش از آنچه هست نشان می دهد.

تمیز کردن خانه :

تمیز کردن خانه به طرز چشمگیری باعث افزایش انرژی مثبت منزل می شود و سرزندگی و پویایی به خانه می دهد. کف زمین و پنجره را که جلوی چشمتان است برق بیندازید و تمیز کنید تا انرژی مثبت دریافت نمایید.

یک لیلی صلح را در محیط خانه قرار دهید.
گیاهان و گلهای طبیعی به عنوان حامیان انرژی بخشی فنگ شویی به شمار می روند.
لیلی صلح یکی از گلهایی است که شما می توانید در داخل محیط خانه مانند پذیرایی و اتاق خود قرار دهید. زیرا نه تنها یک گل شادی بخش و خوشحال است و به نور زیادی نیاز ندارد.

بلکه اثر انرژی بخش مثبت, و زیبایی بسیاری را در محیط خانه به همراه دارد.

نمک بپاشید :

همانطور که عجیب به نظر می رسد, نمک انرژی منفی را به خصوص برای کسانی که به یک خانه جدید نقل مکان نموده اند به خود جذب می کند.
فنگ شویی توصیه می کند مقداری نمک را در هر اتاق, مخصوصا در گوشه ها بپاشید. اجازه دهید که نمک در این نقطه ها بمدت ۲۴ ساعت باقی بماند تا تمام انرژی منفی به جا مانده از ساکنین قبلی جذب شود, و روز بعد نمک را بردارید و دور بریزید.

با آینه ها تزئین کنید :

درست است ما در موارد قبلی با این نکته اشاره نمودیم, اما این را هم به لیست الگوی چیدمان خود اضافه نمایید. چرا که آینه ها بیش از آن کاربرد دارند که تنها برای انرژی بخشی و حس مثبت به مهمانان, در ورودی خانه قرار گیرند.
بطور کلی آینه ها نور را منعکس می سازند و فضای داخلی خانه شما را گسترده تر و روشن تر می کنند و حس آرامش را به مهمانان می بخشند.
– یکی دیگر از نکته های استفاده از آینه این است که طرح های زیادی برای انتخاب وجود دارد و شما می توانید با توجه به طراحی داخلی خانه خود آینه مناسب را انتخاب نمایید تا باعث افزایش انرژی مثبت منزل شود .

رو به شمال قرار بگیرید :

 فنگ شویی توصیه می کند که در مطالعه, خوابیدن یا کار کردن مهم است که سر ما رو به شمال باشد. زیرا این کار موجب تسهیل دریافت انرژی از سوی کائنات به سمت ما می شود.
– یکی دیگر از نکته هایی که باید یادآور شد این است که مبلمان و تخت خواب خود را مقداری به این سمت ترتیب یا تغییر مسیر دهید.

عدم استفاده از وسایلی که گوشه های مربعی و تیز دارند :

یکی از اصول فینگ شوی رهایی از گوشه و کنارهای تیز خانه است. بهتر است از گلدان ها، جعبه ها، میزهای دایره ای و گرد استفاده کنید. لبه های تیز و مربعی آزار دهنده هستند.

پرهیز از رنگ های تیره و دلگیر :

این یک حقیقت علمی است و بیان آن ربطی به بدبینی یا خوشبینی ندارد. رنگ های روشن اثر مثبتی در روحیه ما به جا می گذارند و فضای شادی را خلق می کنند و رنگ های تیره علاوه بر دلمردگی باعث می شوند تا فضا کوچکتر از آن چه هست دیده شود پس جهت افزایش انرژی مثبت منزل این مورد را نیز فراموش نکنید .

 

برچسب ها
نمایش کل مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید
بستن