بدون دسته

ارتباط با قلمرو فرشتگان

۶روش برای ارتباط با قلمرو فرشتگان

.
بلورها:
نگهداشتن یا استفاده کردن از بلورها و کریستال های خاص ما را با فرشتگان مرتبط میسازد. بعضی از این بلورها از این قرار هستند: یاقوت ارغوانی،سنگ رز کوارتز، سنگ یولیت،سنگ پتالیت، سنگ لاجورد، سنگ سرافینیت،سنگ پیترسیت، سنگ کوریزوکولا
.
زنگ ها:
سه بار به صدا درآوردن یک زنگ، فورا فرشتگان را فرا میخواند.
.
آروماتراپی (عطر درمانی):
آروماتراپی به شکل استفاده از روغن های اصلی، حرارت دادن بخور خوشبو یا گیاهانی مانند کندر، اسطوخودوس، گل یاس، گل رز، گل شمعدانی ، مر، چوب صندل به ارتباط با فرشتگانتان کمک میکند.
.
دعا و مدیتیشن:
دعا و مدیتیشن شما را برای همسویی معنوی پر انرژی با فرشتگان آماده میکند. این کارها، همچنین به شما کمک میکند تا در ذهنتان سکوت را برقرار کنید تا بتوانید فرشتگان را واضح تر ببینید، صدایشان را بشنوید و احساسشان کنید.
.
رنگ های شمع:
استفاده از شمع ها با رنگهای خاص در ارتباط شما با فرشتگان تفاوت ایجاد میکند: (آبی هانییٔل، صورتی آریل، نارنجی گبرییٔل(جبریٔیل)، سفید همه فرشتگان، بنفش میکایٔل و جِرِمییِٔل، ارغوانی جوفییٔل، نقره ای هانییٔل و زَدکییِٔل، زرد اورییٔل، سبز رافایٔل و خَمویٔل، طلایی متاترون)
.
بخواهید و اعتماد کنید:
با درخواست کردن برای راهنمایی و طلب یاری، شما فورا با قلمرو فرشتگان ارتباط برقرار می کنید. شما ممکن است از یک فرشته خاص با خواندن نامش از او درخواست کمک کنید یا میتوانید از هر فرشته ای که این محدوده (موقعیتتان) را در کنترل دارد درخواست کمک کنید. برای مثال: فراخواندن رافایٔل میتواند در مورد موضوعات شفابخشی به شما کمک کند.
همچنین شما ممکن است از فرشته ای که یافتن گمشده ها را در کنترل دارد. درخواست کنید تا کمکتان کند (بعنوان مثال) کلیدهایتان را بیابید. بعد از درخواست و طلب یاری، شما می باید به فرایند الهی اعتماد کنید. بعضی اوقات ما فورا نتایج را می بینیم و بعضی اوقات فاکتورها و عوامل دیگری هستند که باید قبل از دیدن نتایج، در جای خودشان قرار گیرند (بخاطر همین ممکن است دیدن نتیجه کمی زمان نیاز داشته باشد)

 

برچسب ها
نمایش کل مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید
بستن