علوم متافیزیکی

احساس در قانون جذب

احساس در قانون جذب چه تاثیری دارد ما در این مقاله به این سوال پاسخ خواهیم داد. قانون جذب ، یک قانون طبیعی برای رسیدن به خواسته ها و آرزو ها است . شما اگر  قانون جذب را بدانید و از آن استفاده کنید میتوانید به هر خواسته و هدفی که داشته باشید برسید. طبق  قانون جذب هر چیزی که وارد زندگیتان میشود به صورت تصادفی و اتفاقی نبوده است و خودتان آن را جذب کرده اید.ما در مقاله ای جداگانه به سوال آیا قانون جذب واقعیت دارد  پاسخ داده ایم.

تاثیر شدت احساس در قانون جذب :

سیستم دنیا طبق ارتعاش شما کار میکند. ارتعاش شما مساوی شدت احساس شماست.

ارتعاش شما افکار شما نیست. ارتعاش شما ظاهر اعمالتون نیست. احساسیه که پشت افکار و اعمالتون وجود داره. واسه همین ظاهر عمل مهم نیست، نیت مهم است. نیت همون احساس هست.

پس وقتی شما به چیزی با احساستون توجه میکنید، دنیا براتون میاردش. اما ممکنه ساعت ها یا روزها تصاویری توی ذهنتون داشته باشین بدون هیچ حس خاصی, و‌ بگید: ” من اینهمه مثبت فکر میکنم، هیچی‌ نمیشــــــــــه…! ”

علتش اینه که: پشتش احساس خوبی نیســـــت. در بیشتر مواقع احساسی هم اگه باشه حس حسرته نه لذت, حس غم هست نه شادی, حس فقر هست نه ثروت, حس بیماری هست نه سلامتی. پس دنیا هم همجنس همون احساسات رو به صورت شرایط, اتفاقات, فرصت ها و آدمها وارد زندگیتون می کنه. و چیزهایی رو در زندگی تجربه می کنید که قبلا ارتعاش احساسیش رو ارسال کرده اید.

اگر بتوانید مدام احساس شاد و خوبی داشته باشید. شرایط و اتفاقات به صورتی رقم می خورد که تجربه شاد و لذت بخشی داشته باشد.

 روش های قانون جذب احساس شادی :

قانون جذب و جذب شادی می گوید که ذهن و آرامش درونی شما، تنها راه جذب شادی، ثروت و موفقیت می باشد و فرقی نمی کند که در چه پست و منسبی هستید، اگر ذهن افسرده و خسته ای داشته باشید که تنها کارش تولید افکار منفی است، روز به روز از خوشحالی و شادی های زندگی خود دورتر می شوید. در ادامه، روش هایی برای جذب شادی و رسیدن به موفقیت مطرح شده است:

  1. هر روز مدیتیشن انجام دهید

یکی از تاثیرگذارترین راه های قانون جذب و جذب شادی و موفقیت، این است که ۱۰ الی ۱۵ دقیقه در روز مدیتیشن انجام دهید. کارهای زیادی وجود دارند که باعث شلوغ شدن برنامه ی کاری شما می شوند پس بهتر است چند لحظه روی خودتان تمرکز کنید و ذهن خود را باز کنید. مدیتیشن به شما کمک می کند که با خودتان در ارتباط باشید و به ازبین بردن تمامی افکار منفی کمک کنید.

به خواسته های خود اطمینان داشته باشید

قانون جذب می گوید که شما به آنچه که فکر می کنید، تبدیل می شوید. اگر افکار ثابتی ندارید، تحقق آنها را به تعویق می اندازید. راجع به خواسته های خود فکر کنید و به آنها اطمینان داشته باشید.

خودتان را مقصر ندانید

سرزش کردن خودتان منجر به شکست احساسات مثبت شما می شود. هر چه بیشتر خودتان را مجازات کنید، بیشتر سقوط می کنید. احساس سستی و دلسردی باعث ناامیدی می شود. به خودتان احترام بگذارید و به خاطر هر چیز سطحی خودتان را سرزنش نکنید، چرا که فقط استرس و اضطراب تان را زیاد می کنید . ( روش های کاهش استرس ) حتی اگر اتفاق سختی را پشت سر می گذارید هم مطمئن باشید که این دوران هم می گذرد پس روی افکار مثبت تمرکز کنید.

اهداف خود را در دنیای اطراف خود پخش کنید

خواسته های خود را از جهان اطراف بخواهید و اهداف خود را تعیین کنید. شغل رویایی، ایده آل ترین رابطه و شادی خود را تجسم کنید و هدف خود را پخش کنید. اهداف و ویژگی های موردنظر خود را بنویسید و ادعا کنید که آنها در آینده ی زیبای شما خواهند بود.

همه چیز در زندگی به کیفیت احساسات شما بستگی دارد :

مهم نیست که روزگار شما چگونه در حال سپری شدن است، اگر شما بخواهید می توانید با کمک ذهن خود موقعیتی را فراهم آورید که احساس عالی و خوشایندی در شما به وجود آورد و رسیدن به موفقیت در زندگی را برایتان شیرین و دست یافتنی جلوه دهد.

شما می توانید نعمت های کوچکی را که در اختیار دارید را بزرگتر ببینید، تا بر اساس قانون جذب احساس خوب در شما شکل بگیرد. اما سوالی که ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول می کند این است که انجام این کار چه فایده ای می تواند برای افراد در پی داشته باشد؟

در واقع اگر در نظر دارید تا کیفیت زندگی خود را بالا ببرید، باید به این مسئله آگاه باشید که بر اساس قانون جذب کیفیت زندگی شما به احساساتی که هر روز با آن ها درگیر هستید بستگی دارد. زیرا آن چیزی که شما هر روز انجام می دهید و یا رفتارهایی که با دیگران دارید و… تمامی آن ها به احساسات شما بستگی دارد.

از همین رو برای این که بتوانید کیفیت زندگی خود را بالا ببرید باید نسبت به این دو مسئله آگاهی داشته باشید. این که چگونه بتوانید از جسم خود استفاده کنید و این که چگونه فکر خود را بر روی مسائل گوناگون متمرکز نمایید.

حس خوب ، راهنمای قدرتمند درونی برای موفقیت :

داشتن حس خوب و ارتعاش و فرکانس بالا، قابلیت بسیار مهم دیگری هم دارد که راهنما بودن آنها برای تصمیمهای درست ما می باشد. یعنی زمانی که ما بخاطر توجه ویژه به احساسمان، آن را غالبا خوب نگه می داریم، همین حس خوب کنونی به ما کمک میکند که تصمیمهایی را بگیریم و یا کارهایی را انجام دهیم که نتایج آنها هم به ما حس خوب می دهد. در ضمن، سیستم راهنمای قدرتمند درونی ما که کاملا بر اساس احساسات ما کار می کند، هر ایده و یا باوری که منفی و غلط باشد را با ایجاد حس بد در درون ما در همان لحظه اول برخورد با آن موضوع به ما هشدار می دهد و اگاه می کند. پس بر اساس احساس در قانون جذب شما می توانید:

  1. هر ایده غلط و باور غلط را با توجه به احساس بد موجود در آن شناسایی کنید.
  2. هر مکان منفی و یا افراد منفی که در درونشان حس بد است را شناسایی کنید.
  3. هر تفکر غلط و یا تصمیم غلط که احساس بدی را به شما می دهد را بشناسید و از آنها دوری کنید.
  4. هر کاری که بصورت فیزیکی در حال انجامش هستید و به شما حس بدی می دهد را یا قطع کنید و یا تغییر دهید.

پس می بینیم که احساسات ما چه نعمت بزرگی برایمان هستند. و فقط کافی است ما از آنها برای رسیدن به خواسته ها با چشمی باز و اگاهانه استفاده کنیم و آنها راهنمایی مطمئن برای ما در این مسیر زیبا خواهند بود.

شما می توانید در مقاله روش های موثر قانون جذب بیشتر در این رابطه بخوانید.

برچسب ها
نمایش کل مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید
بستن