بدون دسته

احتیاجات چاکرای نوزادان

‍ احتیاجات چاکرای نوزادان

 

نوزادان چاکراهاشون گاهی دچار مشکل
می شود، مثلا : از افرادی که دارای چشم زخم هستند ضربه می خورند و یا ترس در چاکراهاشون رخنه می کنند و چیزای دیگری هستند که مانع محفوظ ماندن چاکراهایشان می شنود. نوزادان خیلی حساس هستند و گیرنده های انرژی بسیار قوی ای دارند که هر گونه انرژی را دریافت خواهند کرد. پس باید مواظب انرژی های نوزاد های خود باشیم به طور کامل.

هنگامی که نوزادان شما خواب هستند انرژی هایشان بیشتر هستند چون در حالت خواب کلا تهنشین میشن بهترین وقت هست برای برسی کردن انرژی هایش ، از طریق چاکراهای فرعی کف دست خود انرژی چاکراهای اصلی و فرعی نوزاد را برسی کنید ببینید آیا نوزاد شما انرژی بدی را دریافت کرده یا نه اگر انرژی منفی یا سنگینی را دریافت کرده باشد .
انرژی نوزاد شما به رنگ های تیره دیده می شود و اگر انرژی هایش را لمس کنید می توانید حس کنید که انرژی های منفی همیشه حالت های بدی دارند و همیشه به شکل های نامرتبی در می آیند.

نوزاد شما چون دریافت کننده انرژی هست هر چیزی رو دریافت می کند مانند انرژِ مثبت و منفی : کلمات ، نگاه ها ، لمس کردن ها ، نیت ها ، محیط که در آن بزرگ می شود ، آدمای اطرافش، رنگ لباساش و اتاقش، وسایل های اطرافش و وسایل های اتاقش، طبیعت و …. . هر چیزی در وجود نوزاد تاثیر دارد.

برای تمیزکردن چاکراهایش باید :
به خالق وصل شوید و انرژی آگاهی مخصوص نوزاد خود را دریافت کنید و به از طریق چاکراهای فرعی کف دست خود، چاکراهای نوزاد را تمیز کنید ، اگر انرژی منی یا سنگینی داشت کلا قابل دیدن و قابل لمس کردن هستش پس از طریق انرژی و آگاهی خالق نوزاد خود را از هر گونه انرژی منفی یا سنگین دور نگه دارید یعنی انرژی های بد او را تغیر ماهیت دهید زمانی که شما انرژی و آگاهی خالق را به نوزاد می دهید انرژی خالق انرژی های منفی و سنگین را به انرژی های مثبت و سبک تغیر ماهیت می دهد تا نوزاد شما از هر مشکلی به دور باشد. سعی کنید هر چند روز یک بار به نوزاد خود انرژی دهید تا نوزاد شما از انرژی منفی به دور باشد و همچنین چاکراهای نوزاد شما بسته نشود .

برچسب ها
نمایش کل مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید
بستن