فنگ شویی

آبنما در فنگ شویی

آبنما در فنگ شویی یکی از مهم ترین اصول در فنگ شویی در دکوراسیون و همینطور محبوب‌ترین اشیاء استفاده ‌شده در فنگ شویی است و در شکل‌های گوناگونی ازجمله آبنما رومیزی، دیواری و… قابل تهیه کردن است. در حقیقت از هر نوع آب‌نمایی می‌توان برای چیدمان بر اساس اصول فنگ شویی استفاده نمود.

آب‌نماها انرژی قدرتمند آب را عرضه می‌کنند و می‌توان آن‌ها را در داخل یا خارج خانه و محل کار استفاده نمود.به یاد داشته باشید که فنگ شویی باید به روش درست انجام گردد تا تاثیرگذار باشد شما می توانید اشتباهات و نباید های فنگ شویی را نیز بخوانید.

عملکرد آبنما در فنگ شویی :

بر اساس دانش فنگ شویی، جریان آب عامل بسیار مهمی برای تقویت انرژی مثبت و مناسب‌ترین عنصر برای دفع انرژی منفی در خانه به شمار می‌رود. از آنجا که آب یکی از عناصر پنجگانه است، در تقویت یا تضعیف چرخه پنج عنصر بسیار موثر می‌باشد. آب به صورت آبنما، فواره یا آبشار مصنوعی انرژی جاری در محیط را پاکسازی کرده و به آن حیاتی تازه می‌بخشد. انرژی (چی) منتشره از آبنما، موجب تقویت چی و متعاقب آن، هماهنگی میان اعضای خانواده، رفاه، و افزایش شانس ثروت می‌شود.ما در مقاله ای جداگانه فنگ شویی ثروت را نیز شرح داده ایم .

محل مناسب آبنما در فنگ شویی :

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که کدام‌یک از آبنماها برای دکوراسیون داخلی منزل مناسب‌تر است؟! یا اینکه بهترین مکان برای قرار دادن آبنما در دکوراسیون منزل شما کدام است؟ برای یافتن پاسخ این سوال‌ها به مقاله محل مناسب آبنما در منزل سری بزنید.

فواید استفاده از آب‌ نما در فنگ شویی :

آب‌نما در فنگ شویی بسیار موردتوجه قرارگرفته است زیرا انرژی آب که یکی از عناصر فنگ شویی است را با خود به همراه می‌آوردآب مظهر ثروت و رونق است و قدرت آب از توانایی تبدیل‌شدن آن از جامد به مایع و گاز و همچنین آزادی حرکت نشاءت می‌گیرد.

هر موجود زنده‌ای بر روی کره زمین برای زنده ماندن به آب وابسته استآب‌نمای فنگ شویی می‌تواند با پراکنده کردن یون‌های منفی در هوا سلامتی را افزایش دهد، رطوبت ایجاد کند و زیبایی را به چیدمان خانه اضافه کند.

با قرار دادن آب‌نمای فنگ شویی در خانه یا محل کار می‌توانید انرژی مثبت را در زندگی خود افزایش دهید و راه رسیدن به کامیابی و ثروت را هموار کنید.

چگونه از آب‌ نما در فنگ شویی استفاده کنیم؟

آب‌نمای فنگ شویی را می‌توان هم در خارج و هم در داخل خانه قرار داد. اما اکثر اوقات از آن‌ها در فنگ شویی دکوراسیون داخلی استفاده می‌شود. محل قرار دادن آب‌ نما در فنگ شویی بر اساس نقشه انرژی فضای داخلی و ترکیب ۵ عنصر اصلی فنگ شویی تعیین می‌شود.

در کل بهترین مکان‌ها برای قرار دادن آب‌نمای فنگ شویی شرق، جنوب شرقی و شمال خانه یا دفتر کار است.

در صورتی که می خواهید اطلاعات بیشتری از فنگ‌شویی کل منزل تان کسب کنید پیشنهاد می کنیم مقاله فنگ شویی در دکوراسیون را مشاهده فرمایید و هم چنین مقاله جذاب اشتباهات و نباید های فنگ شویی را از دست ندهید.

برچسب ها
نمایش کل مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید
بستن